Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Jericho 941F pisztoly,...

A Jericho 941F pisztoly, ugyanúgy nehéz, elavult full acél hadipisztoly, akkor miért nem szidják?

Figyelt kérdés

Az lenen a kérdésem ,hogy a Jericho egyáltalán nem egy új modern műanyagtokos könnyített pisztoly, hanem egy elavult full acél fegyver. Még se szidják sokan, mint a P9RC-ét.

Ugyanúgy teher viselni egy 8 órás szolgálat alatt, mint a FÉG-et.



Mi lehet ennek az oka? Igaz sokakl drágább, és csak tisztek hordanak Jerirho-t. De FÉG Parabellum pisztolyuk a közrendőröknek felénk nincsen. Általában Pa 63-massal járnak.


2016. jan. 30. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A jericho, egy "hadifegyver". Igénytelen, strapabíró, mégis precíz és megbízható.

Egyébként pedig nem csak a tisztek kapják. Amikor beszerezték, akkor nem általános fegyvernek vásárolták és nem túl nagy mennyiségben. Azonban még mindig jól teljesítenek.

2016. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert Jerichóból tizedannyi van, mint FÉG Parából.


Másrészt mert az izraeliek jobban rakták össze a Jericho-t, mint a magyarok a Parát.

2016. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem egy FÉG volt a kezemben ami szabályos fűrészfogakkal rendelkezett az illesztéseknél, beleértve a frame-slide találkozást. Ritka igénytelen egy széthullós, pontatlan vacak jó drágán.


Héber sláger esetén a lőszerre kell figyelni, csak egyfajta lövedékformával hajlandó rendesen működni, azzal viszont nincs gond (viszont amennyit használják kötve hiszem előjött volna-é ez a hiba.)

2016. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért a Jericho 941 és a FÉG Para teljesen más világ. Nehezebb? Igen

Pontosan lő? Mint a halál... elég is ennyi ami mellette szól... Mai napig a legjobb fegyvernek tartom. Jó lövőnek számítottam a seregben, halál pontosan lőttem vele, és ha nem csak oldaladon hordod, akkor hidd el hogy a nem a kis plusz súly jelenti a terhet. Továbbá a Jerichot ha a sivatagba megfürdettem a homokba, aztán leráztam róla és lőtt, nem lehetett megakasztani...

2020. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!