Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 2010 novemberében tényleg...

2010 novemberében tényleg kitör a harmadik világháború? Vagy miért van tele ezzel a net? Magyarázza már el valaki!

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 16:06
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
na most mivan ? november, nemde? na hol van az a kib***ott nagy III. világháború? ennyit a sok netes kitalált baromságról...
2010. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Itt van!! Észak dél korea
2010. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Azért még ne kongassuk a vészharangokat ezzel a koreai incidenssel. Szerintem hamarosan megmondják az északiaknak, hogy merre van az arra, és nyugi lesz.
2010. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Skacok, KITÖRT A 3. Világháború!!!


És mégiscsak igaza lett...

2010. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is! Mivel kezdődött egy gazdasági süllyedéssel,aztán kis fegyveres oda kapok.Majd jönnek/vannak az újabb gazdasági problémák.Az emberek elégedetlenek mindenhol,forrnak az indlatok.És tudjuk a történelem könyvekből,hogy ez általában hova szokott vezetni.
2010. nov. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

na ez a koreák közti dolog is abszolút olyan hogy az usa, mint a világ csendőre, menjen már oda, aztán tartsa fenn a rendet, az idiótákat pedig lehet vinni Guantanamoba (bár mintha megszűnt volna, ezt most nemtom, de tök mindegy).


Lényeg h nem rossz ez, egyesítsék, aztán a nagy pártembereket meg tegyék már el valahova jó messzire.

2010. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Na ugye! Megmondtam én....
2010. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Mi az hogy bevetik a nukleáris fegyvereket és 2014-ig tart? Ha jönnek az atombombákkal akkor sec-perc alatt kinyírják az egész Földet. Az első aki eldob egy ilyet az elintézi az egész emberiség pusztulását. Aki meg atombunkerben van az meg ott fog meghalni, mert ha kijönnek onnan akkor a radioaktív sugárzásba fognak belehalni. Nincs annyi készlet hogy kibírják, amíg fel nem szívódik és végleg el nem tűnik a mérgező anyag a földből. Ha van egy kis eszük is az embereknek, nem kezdenek el atombombákkal dobálózni. Nekem ez a véleményem.

De hogy kitör/kitört a háború, az most az Észak/Dél-Korea ügy kapcsán lehetséges. Remélem hamar lezárják ezt az ügyet, mielőtt még tényleg komoly lesz :/

2010. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!