Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 2010 novemberében tényleg...

2010 novemberében tényleg kitör a harmadik világháború? Vagy miért van tele ezzel a net? Magyarázza már el valaki!

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 16:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
49%

Fú bazz, néhány kommentelőnél leaállt az agyalapi...

A legfelsőbbnél felsőbb körök miért mondanák el???

Tán mert Nostradamus már párszáz éve meghalt... Ő most egy homok. Nincs. Nem most mondta, hanem régen, és nem volt tagja a legfelsőbb körnek.

Mellesleg Nostradamus a történelem nagy pontjait megjósolta, példának itt van Lenin.

2010. novemberében kialakulhat III. világháború, de az nekünk nagy gáz lenne, mert Európa még vagy 500 évig lakhatatlan lenne (ha hihetünk Nostradamusnak)

Ha háború lesz, akkor a nagyhatalmak, mint USA, valószínűleg jobban megszívná, mert fogynak a Föld készletei, a háború pedig elszívja az energiát.

világháború szerintem nem lesz, mert most Európa viszonylag békés, és nincs olyan probléma, mint az első két világháborúban volt.

Nagy-Britannia, Franciaország, Olaszország és Németország már biztos, hogy az USA-nal lesz, és Japán is. Mivel az oroszok is érdekeltek, ezért ők is mellettünk vannak, a kis államok egyedül nem fognak Európa nagyhatalmai ellen harcolni, tehát most már Magyarország is a britekhez és az amcsikhoz állna.

A többi sz*ros kis ország pedig vagy elbukik, vagy megy a brit-amcsikhoz...

Igazából a törökök is átállhatnak hozzánk, még ha arabok is, mert Európához akarnak tartozni, így nem lenne sok értelmük szembeállni USA-val és az EU-val.

Svájc és Spanyolország megint semleges lenni, mert Svájc alapból nem csinál semmit európaiakkal, Spanyolország pedig szárazföldön jól védett hely, de fejletlen, Spanyolországot szárazföldön szinte lehetetlenség megközelíteni. A Földközi-tenger irányából flotta nem fog tudni támadni ellenük, mert Olaszország, Málta, Görögország valószínűleg szólna nekik, onnan is le van védve.

Portugália nem a saját területük, ők talán be is állnának, annak ellenére, hogy gyenge ország...

Spanyolország É-i területről támadható vízi úton, de Bretagne valamennyire fedezi őket, Afrikából pedig a Kanári-szigetek védik az országot... Spanyolokról ennyit.


A térkép a háború után annyit fog változni, hogy a vesztesek területét megszállják.

A net meg nincs tele ezzel...

2010. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik világháború már elkezdődött réges rég, hülye kérdés... A háború U.S.A.&érdekeltjei és az arab világ között folyik.


Az előző kommentelőnek; ha egy törököt learabozol, az menten kinyír téged, az garantált.

2010. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
47%
ez hülyeség. 1950-es 60-as években is az volt hogy világ vége lesz...
2010. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
47%
4006os világvége előtt lesz vmikor 3000ben is, valami apophis nevü meteor által.. aminek valami 0.00001% az esélye hogy eltalál. de megjósolták..!
2010. márc. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
47%

Máté 24:36 (ÚV)Azt a napot és azt az órát senki nem tudja, sem az egek angyalai, sem a Fiú, csak az Atya.


Máté 24:36 (Károli) Arról a napról és óráról pedig senki sem tud, az ég angyalai sem, hanem csak az én Atyám egyedül.


ÉS MÁSOK:

Új Élet fordítás (ˆ 2007)

"Azonban senki sem tudja a napot és órát, amikor ezek a dolgok fognak történni, sem az angyalok az égben, vagy a Fiú maga. Csak az Atya tudja.


Angol Standard Version (ˆ 2001)

"De, hogy az adott napon és órában senki sem tudja, még az ég angyalai, sem a Fiú, hanem csak az Atya.


Új amerikai Standard Biblia (ˆ 1995)

"De azon a napon és órában senki sem tudja, még az ég angyalai, sem a Fiú, hanem csak az Atya egyedül.


International Standard Version (ˆ 2008)

"Senki sem tudja, mikor azon a napon vagy órában fog-nem az angyalok a mennyben, sem a Fiú, hanem csak az Atya,


Isten Igéje Ÿ Translation (ˆ 1995)

"Senki sem tudja, mikor azon a napon vagy órában jön. Még az angyalok a mennyben és a Fiút, nem tudom. Csak az Atya tudja.


King James Biblia

De azon a napon és órában ismeri senki, nem, nem az angyalok az ég, de csak az én Atyám.


Amerikai King James Version

De azon a napon és órában nem ismer az ember, nem, nem az angyalok az ég, de csak az én Atyám.


American Standard Version

De azon a napon és órában tudja senki, még az ég angyalai, sem a Fiú, hanem csak az Atya.


Biblia Nyári angol

De azon a napon és órában senki sem ismeretekkel, sem az angyalok az égben, vagy a Fiú, hanem csak az Atya.


Douay-reimsi Biblia

De azon a napon és órában senki sem tudja, sem az ég angyalai, hanem az Atya egyedül.


Darby Biblia fordítása

De azon a napon és órában senki sem tudja, sem az angyalok az ég, de az én Atyám egyedül.


Angol felülvizsgált változat

De azon a napon és órában tudja senki, még az ég angyalai, sem a Fiú, hanem csak az Atya.


Webster's Bible Translation

De azon a napon és órában ismeri senki, nem, nem az angyalok az ég, de csak az én Atyám.


Weymouth Újszövetség

"De az, hogy a nap és a pontos időt senki sem tudja - még az ég angyalai, sem a Fiú, hanem csak az Atya egyedül.


World angol Biblia

De senki sem tudja, hogy a napon és órában, még az ég angyalai, de csak az én Atyám.


Young szó szerinti fordítása

"És, hogy az adott napot és az órát senki nem ismert, kinek - nem is a hírnökei az ég - csak az én Atyám csak;

2010. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%
a III vilaghaboru mar tart csak ez gazdasagi haboru
2010. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%

November 7-én néhány cylon anyahajó megjelenik Föld körüli pályán, küldenek egy üzenetet, hogy "humanity's children are returning home... today", aztán megváltoztatják a holokauszt jelentését a szótárban. Már megtörtént, újra meg is fog.


http://www.youtube.com/watch?v=PmAEmuwZY5Q

2010. ápr. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%
világháború nem lesz! amúgy háborúk vannak, Amerika és a muszlim országok között, ami Európába biztos nem terjed át! Ha úgy vesszük, modern világháború lehet a hatalmas multik, pénzintézetek,és kormányok között, amit az átlag ember nem fog észrevenni, maximum a megélhetési körülményein.
2010. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg
2010. júl. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
2010. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!