Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan készüljek fel egy...

Hogyan készüljek fel egy esetleges háborúra, hogy jobban bírjam a kiképzést?

Figyelt kérdés
Programozóként dolgozok, de a mostani történések kapcsán az kering a fejemben hogy otthagyjam a munkámat és beálljak a seregbe. Úgyis előbb-utóbb háború lesz és behívnak, valamint nem akarok életképtelen lenni. Milyen gyakorlatokat végezzek, hogy sokkal fittebb legyek? Hogyan erősítsem személyiségemet, hogy kevésbé legyek ideggyenge a kiképzésen?
2015. nov. 15. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Helló! Kétlem, hogy háború lesz, amúgy is ha véletlen kitörne akkor a Magyarhadsereget kétlem hogy a frontra küldik, inkább "állomásoznak".
2015. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb félni mint megijedni .
2015. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Futás, küzdősport, lövészet - elsőre ezek jutottak eszembe
2015. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy szoktasd magad, szimuláld a háborús körülményeket. :)

Értem ez alatt pl.

- az 1-2-... napig nem evést (amíg bírod)

- a fázást (aludj egyre lejjebb húzott, végül kikapcsolt fűtésnél)

- a hidegben órákig ácsorgást (sorban állás kenyérért, krumpliért, tejért)

- lavórban, langyos vízben fürdést, hajmosást

- alvásmegvonást (2-3 óra alvás utáni funkcionálás)

- áram nélküliséget: kapcsold le egy hétvégére az áramot a lakásban, próbáld ki, milyen tévé, internet, villany nélkül élni, gyertyafénynél tölteni az estét - ennek nem várt mellékhatásai is lehetnek:


https://www.youtube.com/watch?v=cLQixSEynfI



...vagy csak simán éld az életed gondtalanul, amíg teheted.

2015. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Menj ki és szaladj az erdőben.
2015. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan állj be, én az alapkiképzés után azt mondtam önként hogy "viszlát". Mert Szentendrén vicces alapkiképzés volt, a konditerembe a személyi edzőm keményebbet állt össze. Nem sokat ér az egész "hadsereg" (már).
2015. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes ilyenen gondolkodni... Amíg nem következik be a baj, addig minek agyalsz rajta, ahelyett ,hogy kihasználnád azt a napot, hetet, hónapot, évet, évtizedet, amíg nincs baj... Éld az életed és kész! Ráér majd akkor gondolkodni ezen , amikor baj van, most nincs baj ,úgyhogy csak éld a napjaidat...
2015. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!