Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Voltál katona?

Voltál katona?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 16:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én lennék szívesen!

És a felszerelést ne szidjátok!

Nem egy katona ismerősöm van kin cipruson és irakban, és ott röhigik ki az amcsik őket a 40 éves Ak-jukon majd a végén ők röhögik ki az amcsikat az m4-eik miatt, hiszem megbízhatatlan a poros, vizes helyeken, és nem elég strapabíró, míg a kalashnikovot "bevághatod a kocsi alá úgy is műkszik"

2010. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
az a munkám
2010. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
én nem, de hivatásos akarok lenni.
2010. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes, hogy mennyire lepontozták azokat, akik a kérdésre azt a választ adták, hogy "szerencsére nem", ellentétben azokkal, akik oda vannak a katonaságért.


Innen is látszik, melyik emberfajta a legalkalmasabb a békés együttélésre... ;)

2010. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Csakhogy a világban nincs "békés együttműködés". Szerinted mi lenne Magyarországgal katonaság nélkül?! Igenis szükség van rá! Minél többre! Magam is katonai pályára vágyom és büszke vagyok minden Magyar ketonára, mert ha megtámadják hazánkat ők fognak csatasorba állni, nem más!
2011. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Voltam '94-ben.
2011. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!