Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Várható a Fidesztől a Honvédsé...

Jeffrey Spender kérdése:

Várható a Fidesztől a Honvédség helyrerakása vagy a Jobbik tenné meg ezt?

Figyelt kérdés
Helyrerakás alatt normális, nyugati zsold megállapítását, személyi felszerelések és jármű/eszközpark tényleges modernizálását, új, modernekre cserélését, és nem a 70-es évekbeli kiöregedett felszerelések és jármű/eszközpark pofozgatását értem.
2015. okt. 3. 00:01
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
#30: Miért nincsen nálunk becsülete a Honvédségnek ?
2015. okt. 4. 17:55
 32/41 anonim ***** válasza:
Barátom kapta a behívót. Én nem mehetek sajnos honvédnek,mert asztmás vagyok.😞
2015. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Gugu Gabor ***** válasza:
Szerinted az egyszerű polgárok körében nagy átlagban mekkora a népszerűsége a honvédségnek?
2015. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
A nyugati szélsőliberális országokban sokkal nagyobb becsülete van, mint nálunk.
2015. okt. 4. 21:43
 35/41 anonim ***** válasza:

Jól van kérdező, bújj el!

Bármelyik pillanatban bárki lerohanhat minket, rettegj!

Ellenségek vesznek körül, jönnek a románszlovákok és meghalsz!


"Repülős szeretnék lenni, de nem azért, hogy "legálisan" ölhessek, hanem egyszerűen tetszenek a repülők, meg jó lehet velük repülni."


Jó. Majd ha felnőttél és nagyfiú leszel, akkor újra visszatérhetünk ehhez a kérdéshez.

2015. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

#35: Mi a problémád ? Megkérdőjelezed a Honvédség létjogosultságát ? Ha esetleg elfogadod a katonság létét, akkor is, milyen indokkal kellene katonának mennem ?



Minek járnak ebbe a fórumrészbe olyanok, akik csak a "felesleges Honvédség, utálom a katonákat" szövegek érdem nélküli hajtogatására képesek ? Vannak olyan dolgok, amiket hülyeségnek tartok, mégsem járok oda szidni őket és témájukat, mint pl. az ezósokat.

2015. okt. 4. 22:01
 37/41 anonim ***** válasza:
Repülős szeretnél lenni. Egyetem kell hozzá, teljesen 100% os egészség. Ők kapnak pénzt, de csettintésre nem jutsz be, mert nem kell annyi pilóta. Így is több van, mint amennyi kéne. :D Menj sima pilotának ha már a repülőket szereted legalább többet keresel majd.
2015. okt. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem az a baj hogy Angliában vagyPakisztánban nagyobb becsülete van, az a baj hogy itt nincs.

Olvasvass kicsit a témában szerintem.

És vonatkoztass el a légierőtől.

Eleve ott el van *aszva a dolog, hogy most egyesek úgy gondolják hogy a sorállományú rendszert azért kéne vissza hozni hogy fegyelmet tanuljanak a fiatalok.

2015. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Update: Bohócék nekiálltak milliárdokért egyenruhát és terepmintát fejlesztgetni, ahelyett hogy válogatnának a kínálat közül.


[link]



Azt meg fenntartom, amit korábban is, hogy a személyi felszerelések közül a gépkarabély a legdrágább dolog, az utána jövő golyóálló mellények, rohamsisakok, egyenruhák, bakancsok filléres tételek.

2015. okt. 13. 14:00
 40/41 anonim ***** válasza:
Akkor lenne fejlett a hadseregünk,ha az Eurázsiai Unióba csatlakoznánk,aminek itt az ideje. Lerohanják az oroszok Ulrajnát,és a haverjaink itt lennének a szomszédba.
2015. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!