Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha már Putyin is kongatja a...

Ha már Putyin is kongatja a vészharangot?

Figyelt kérdés

Voltak most Putyinnak kijelentései, az elkövetkező egy évvel kapcsolatban, nem épp biztató kilátásokkal.


Abba belegondolva, hogy ha eltekintünk attól, hogy divat az oroszokat leszólni, közben Putyin sem lehet olyan buta ember, ha képes egy akkora országot vezetni, ráadásul így.


Szóval csak tud valamit jobban mint a legtöbb közember, és ha már Ő azt mondja, hogy esetleg háború is lehet ebből ha ez ilyen úton megy tovább, talán nem kéne végre az EU politikusainak is kicsit észhez kapni, hogy valóban jó volna még most tenni valamit mielőtt késő lesz és valóban az lesz amit jósol Putyin?


Abba kéne végre hagyni a finomkodást és a politikai csatározást és keményen fellépni a migránsok ellen, erővel akár visszaküldeni őket. Mert ha így folytatjuk lassan tényleg ott tartunk, hogy akkor eszmélünk amikor majd robbantások és hasonlók lesznek az EU-s nagyvárosokban is, csak akkor már biztosan késő lesz, mert lehetetlen lesz visszaküldeni őket, ha elvegyülnek.


Vajon lesz valami változás a közeljövőben, vagy marad minden így, és az EU a vesztébe menetel?



2015. okt. 2. 06:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Értem én, hogy sokan nagyon féltek, amit valahol még meg is értek... De azt nem tudom felfogni, hogy azt a világot, ahol megbukik a mai liberális európa, miért európa vesztének fogjátok fel?

A mai európa meg is érdemli amit kapni fog, mert lehetetlen, tehetetlen, korrupt, liberális kilóra megvásárolt emberek kezében van... Én már 10 éve várom a végét ennek az európának, most végre esélye is van... Hogy ez rossz dolog lenne? Nem hiszem... De ehhez sajnos az kell, hogy tényleg legyenek a bevándorlók közt terroristák és tényleg rávegyék minden országban a közvéleményt, hogy szavazásnál jobb oldalra tegye a voksát...

2015. okt. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Putyinnak igaza van, de nem kell robbantani sem. Az idő a migránsoknak dolgozik, egyszerűen túlszaporodják az európait.
2015. okt. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az elvegyülésről meg csak annyit, a mai kütyükkel teli világban, akit meg akarnak találni, azt pillanatokon bellül bemérik...
2015. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
1#, 100x inkább élek egy korrupt Európában mint egy muszlim Európában ahol esetleg a sharia is előtérbe kerül és az európai értékek helyett középkori vallásjog fog uralkodni.
2015. okt. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Putyin a sajat orszagaval kapcsolatban ossza az eszt ha lehet, majd az EU eldonti mit csinal a migransokkal, ahhoz Putyin carnak nem sok koze van.
2015. okt. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#4


Szerintem az 1. válaszoló nem arra gondolt, hogy ő egy muszlim Európában akar élni.Se nem muszlimban, se nem korruptban.

2015. okt. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Az hogy örül annak hogy vège van ennek az európának kb azt jelenti hogy neki mindegy hogy mi jön csak legyen változás.
2015. okt. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5. Nem azt mondta, hogy bele akar avatkozni, csak kijelentette. Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy az EU-s döntéshozók meg totál ész nélkül teszik amit.
2015. okt. 2. 07:58
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Digo leülhet 1-es... Arról beszélek, hogy európa jobbra tolódik... Ha nem tudod értelmezni mit írtam, akkor ne szólj bele a nagyok dolgába..
2015. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%

Az nem merult fel benned hogy az EU donteshozoknak mas szempontjai vannak mint Putyinnak?


El lehet koltozni Oroszorszagba, ha nem tetszi az EU, nem kotelezo itt maradni.

2015. okt. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!