Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mostmár lehet hogy tényleg...

Mostmár lehet hogy tényleg lesz 3. világháború?

Figyelt kérdés
A hiradóban is bemondták,Oroszország fegyverkezik.Így is Ukrajnában lakom és parázok hogy ha rosszabb lesz a helyzet,akkor elvihetik aput is.Nagyon parázok emiatt.
2015. aug. 16. 15:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz háború mert mindegyik nagyhatalomnak vannak olyan fegyverei amivel percek leforgása alatt tehetik a földdel egyenlővé a másikat így meg nem sok értelme pár puskával egymásnak ereszteni néhány cod b*zit. Nyílt háború nem lesz maximum olyan mint nálatok hogy hivatalosan nem elismerve de orosz katonákkal mészároltatják a hazájukat védő ukránokat, de ezt a békát le kell nyelnie egy bábállammal kevesebb.
2015. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
7%
Nemtudom mit fostok az atombombától. Légvédelmi rakátéval simán kilehet lőni a bombázó gépeket.
2015. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el. És alatta linkelve van egy Hídfős cikk is. Azt is érdemes. Belinkelem,hogy innen is elérd.


[link]

2015. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Jelenleg szerintem Európáért megy a hatalmi harc.


Mivel Európa világhatalmi szerepét elvesztette és USA mellett Oroszország is igényt tart rá.


Gyanús hogy a menekült áradattal kapcsolatos tétlenkedéssel az USA szeretné térdre kényszeríteni az EUt, hogy beadja a derekát a transzatlani szövetséghez.


Pár éven belül kiderül.

2015. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14

Magyarázd már el nekem hogy ez mégis hogy a menekültek hogyan késztetik az eu-t a transzatlanti megállapodás aláírásához. És az USA-nak miért lenne jó egy meggyengített partnerrel aláírni. És hogy ha európa annyira térdre kényszerül miből gondolják hogy nem az oroszokkal paktálunk le akik valszeg szintén megkörnyékeznek? Jók ezek a konteók csak kicsit sok a logikai bukfenc.

2015. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

'Jók ezek a konteók csak kicsit sok a logikai bukfenc.'


És ez egy konteóst érdekelni fog szerinted ??

2015. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ha valamilyen úton módon átpártolnánk az oroszokhoz, akkor én dezertálni fogok. Én nem fogok a vesztes oldalon rabszolgasorban élni, ahogy ez az ország már megtette 2 világháború alkalmával is.
2015. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Én nem fogok a vesztes oldalon rabszolgasorban élni, ahogy ez az ország már megtette 2 világháború alkalmával is."


Egyáltalán nem biztos, hogy az igen hasonló érdekkörű Orosz Föderáció, valamint Kínai Népköztársaság elbukik a NATO-államokkal szemben egy nukleáris háborút. Sőt!


Ami igazán szomorú, az a következő: bárhogyan is lesz, bármi is történjék, ha atomháborúra kerül sor, Európát felperzselik az utolsó négyzetkilométerig.

2015. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

'Egyáltalán nem biztos, hogy az igen hasonló érdekkörű Orosz Föderáció, valamint Kínai Népköztársaság elbukik a NATO-államokkal szemben egy nukleáris háborút. Sőt!


Ami igazán szomorú, az a következő: bárhogyan is lesz, bármi is történjék, ha atomháborúra kerül sor, Európát felperzselik az utolsó négyzetkilométerig.'


Sztem azért a vezetés ettől elég messze van. Nyilvánosan persze acsarkodnak, kígyót-békát kiabálnak egymásra, de annyira nem őrültek meg, h teliatomozzák egymást.

2015. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

" Az biztos, hogy ha valamilyen úton módon átpártolnánk az oroszokhoz, akkor én dezertálni fogok."


Nem baj kedveském. Az oroszoktól úgy is csak holtan lehet dezertálni.

2015. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!