Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mostmár lehet hogy tényleg...

Mostmár lehet hogy tényleg lesz 3. világháború?

Figyelt kérdés
A hiradóban is bemondták,Oroszország fegyverkezik.Így is Ukrajnában lakom és parázok hogy ha rosszabb lesz a helyzet,akkor elvihetik aput is.Nagyon parázok emiatt.
2015. aug. 16. 15:26
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
28%
Sajnos lehetséges, hogy lesz, de nem fog sokáig tartani…
2015. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Egy amerikán múlik hogy megtámadja e oroszországot. Ők adtak fizetést a tüntetőknek miattuk van háború. Kettő készülődnek hoznak tanokat és gyakorlatoznak lengyeleknél oroszország kínával együtt megvédi magát. Szóval lehet hogy lesz háború még ha nem is harmadik.
2015. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehet, hanem biztos.
2015. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Ha menni kell akkor menni kell. Én kész vagyok akár hősi halált halni a fronton, hogy az utódaink egy szebb világban élhessenek.
2015. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%

Bár az volna, legalább újra átrendeződne a térkép, és lehet jobban élnél te is meg én is.

Annak idején amit elrontottak, azt már csak egy új háború tudja megváltoztatni.

2015. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Kisebb háborúk lesznek mindig is. Ez mind a két nagyhatalom számára fontos, mivel tudod a haditechnika és fegyver eladás mind a két félnek fontos bevételi forrás. (Nézd meg a Fegyvernepper című filmet...sok igazság van benne.)

Az viszont hogy világháború legyen szinte kizárt. Annyira nem hülye se Amerika sem Oroszország hogy egy olyan háborúba menjenek egymás ellen amivel egymást romba döntik. Ennél sokkal több pénz áll a háttérben...lásd azért a II. világháború után is csak úgynevezett "hidegháború" volt. Nem véletlenül.

2015. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%

Már 10 éve soha nem látott mértékben fegyverkeznek a nagyhatalmak.


Valamilyen felfordulás biztos lesz, de III. VH nem hiszem. Atombombákat nem akar robbantani senki sem.

2015. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Huhh egy kicsit megnyugtattatok.De én nem nagam miatt,hanem apu miatt,meg akiket szeretek..
2015. aug. 16. 15:59
 9/22 anonim ***** válasza:
4%
remélem, ideje lenne már elpusztulnia az emberi fajnak
2015. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Lóf.@.sz se lesz.
2015. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!