Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg lesz 3. Világháború? :c

Tényleg lesz 3. Világháború? :c

Figyelt kérdés

Ha tényleg lesz szerintem valószínűleg akkor mikor a Trianoni béke "letelik" nem? Az 2020... És tényleg gazdasági háború lenne? Vagy normális háború? A mai világban rengeteg atomfegyver van...De ezeknek a mennyiségét szabályozzák nem? Viszont ha atomfegyverekre kerül a sor akkor a föld elpusztulhat..vagy szerintetek ezt nem fogják hagyni? Szerintem nagyon vékony szál választ el a világháborútól...vagy esetleg 2020 előtt is kitörhet?

Igaz csak 14 vagyok de ez nagyon foglalkoztat, és légyszíves normális válaszokat! :)


2015. aug. 4. 01:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer biztos ki fog törni egy globális háború, de nem hinném, hogy a közeljövőben.
2015. aug. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hogy értve hogy a közeljövőben? Az pár év? Esetleg 1-2,2-3?

De az is lehet hogy 10 év...

2015. aug. 4. 01:51
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként meg maga a Föld nem fog elpusztulni. Ahhoz kevesek vagyunk. Maximum saját magunkat tehát az emberiséget tudjuk kipusztítani, viszont a Föld az élővilágával együtt 2-3 évszázadon belül teljesen regenerálódna és visszanyerné az emberiség előtti formáját egy esetleges atomzápor után.
2015. aug. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Én nagyjából 50 évet saccolnék egy világháborúig.
2015. aug. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. A mostani helyzet szerint nem kell 50 év.. Mivel 2020-ban a Trianoni béke lejár ezért onnan kezdve simán.. Még hamarabb is..
2015. aug. 4. 01:56
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem már tart..... annyi, hogy ezt nem fegyverrel vívják. Elég csak körbenézni az eseményeken (TTIP, bevándorlás, görögök, ukránok).
2015. aug. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazad van... De akkor ez még csak "gazdasági" világháború nem?
2015. aug. 4. 02:03
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Inkább a "csak"-ot tenném idézőjelbe. Sajnos egy gazdasági háború legalább olyan mocsok mint a fegyveres és minimum ugyanannyi áldozattal jár....
2015. aug. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibáért!

Ebben igazad van..

De akkor ebből esetleg fegyveres háború is kialakulhat nem?

2015. aug. 4. 02:11
 10/22 anonim ***** válasza:

Természetesen. Nézd meg a Krím-félszigetet az ukránok (illetve az őket támogató nyugat) és az oroszok között.

Ha arra az igazi klasszikus háborúra gondolsz (mint például az I. és II. világháború) nem tartom valószínűnek,hogy ki fog alakulni. Inkább olyan konfliktusok,mint mostanában a Közel-Keleten (Afganisztán, Irak, Szíria, Izrael) vagy a már többször említett Ukrajna területén folyó összecsapások/polgárháború lesz a gyakoribb (illetve már az, ezért is mondtam hogy szerintem már tart). Mindezek mellett kőkemény gazdasági nyomásgyakorlás multik lobbija stb.

Szóval röviden: lesz fegyveres harc, de nem a klasszikus értelemben vett háború. (Ez csak az én véleményem)

2015. aug. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!