Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg lesz 3. Világháború? :c

Tényleg lesz 3. Világháború? :c

Figyelt kérdés

Ha tényleg lesz szerintem valószínűleg akkor mikor a Trianoni béke "letelik" nem? Az 2020... És tényleg gazdasági háború lenne? Vagy normális háború? A mai világban rengeteg atomfegyver van...De ezeknek a mennyiségét szabályozzák nem? Viszont ha atomfegyverekre kerül a sor akkor a föld elpusztulhat..vagy szerintetek ezt nem fogják hagyni? Szerintem nagyon vékony szál választ el a világháborútól...vagy esetleg 2020 előtt is kitörhet?

Igaz csak 14 vagyok de ez nagyon foglalkoztat, és légyszíves normális válaszokat! :)


2015. aug. 4. 01:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Azért elég érdekes, hogy a válaszadók java része mennyire otthon van a témában (vagy legalább is azt képzeli) mégis mindenki következesen "békének" írja, holott ilyen alaposság esetén az a minimum, hogy egy ilyen gyalázatot a nevén nevezünk (már ha egyáltalán jelent valamit az illetőnek). Ez egy diktátum volt. Óriási a különbség.
2015. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Én őszintén nem tartom valószínűnek a 3. világháborút, mert bizony senkinek nem érné meg és jelen helyzet mellett senki nem is lenne képes ezt finanszírozni. Isten ments, hogy tévedjek.)

Helyi háborúk mindig is voltak, lesznek is, amíg az emberek gondolkodásmódja nem változik meg.

Trianonnak meg az égvilágon semmi köze nincs és nem is lesz egy esetleges 3. világháború kialakulásához.

2015. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!