Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Érettségivel és egy OKJ-s...

Érettségivel és egy OKJ-s képzéssel a honvédségnél kerülhetek az őrökhöz?

Figyelt kérdés
Már csak azért mert úgy hallottam az ott elvégzett munka nincs jó arányban a fizetéssel.
2010. márc. 7. 13:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

18:01.

Akkor ha a 3 hónapos kiképzésre elmegyek Szentendrére, azután is csak az őrökhöz kerülhetek? Vagy ha nem, hová?

Mert olyat is hallottam hogy sima polgárokat is felvesznek, és oda rakják őket.

Am Kecskemétre szeretnék menni, mert az van közel.

2010. márc. 10. 18:08
 12/13 anonim ***** válasza:

Szentendre után bárhová kerülhetsz (Győr, Tata, Szolnok stb.......) bármilyen beosztásba (lövész, kommendáns, szakács stb........) Kivétel a gjmű. vezetői, mert oda azért jogsi kell.

Ha Kecskemétre szeretnél kerülni javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot az ottani személyüggyel és érdeklődj az üres helyek felől. Esetleg egy befogadónyilatkozattal is próbálkozhatsz. Ha jól tudom, azért Szentendrén is figyelembe veszik, hogy ki hova szeretne kerülni, de nem biztos, hogy számodra kedvező lesz.


Ja, Kecskemét jó hely, ott még az őr beosztás sem lehet túl vészes.


Azért írtam, hogy gáz, mert itt Pesten az.

2010. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm a segítséged :D
2010. márc. 11. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!