Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Érettségivel és egy OKJ-s...

Érettségivel és egy OKJ-s képzéssel a honvédségnél kerülhetek az őrökhöz?

Figyelt kérdés
Már csak azért mert úgy hallottam az ott elvégzett munka nincs jó arányban a fizetéssel.
2010. márc. 7. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
milyen őrökhöz???
2010. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
aki nem tudja miről van szó, az minek ír bármit is?
2010. márc. 7. 14:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ŐRÖK XDDDDDDDDDDDDDDD Persze!Majd az egyik tiszt kiabál neked,hogy "ŐRSÉÉÉÉGGG!!Vigyétek el ezt az alávalót"XDD


Na a viccet félretéve nem tudom mire gondolsz szerintem te az Inkal Security-ra.Mert ők őrzik a laktanyákat sajnos már olyan hogy kiáll egy katona "őrségbe",olyan már nincs.A seregen belül sincs olyan hogy őrség.Inkal-os meg lehetsz csak alkalmasnak kell rá lenni.Vizsgálatok,stb.

2010. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok inkal-os, csak szerződéses katonának szeretnék jelentkezni, csak régebben azt hallottam hogy akinek van érettségie azt nem rakják az őrökhöz, ahol pedig szar lenni

hogy ezalatt pontosan mit értettek azt nem tudom

2010. márc. 7. 16:04
 5/13 anonim ***** válasza:
De te most milyen őrökre gondolsz?Díszőrség vagy mi?mert oda érettségivel is beraknak...de olyan hogy most te járőrözöl a laktanyába vagy kiállsz egy toronyba őrködni XD olyan nincs.
2010. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
senki nem tudja miről beszélsz, majd ha pár évvel idősebb leszel és megtanulsz fogalmazni beszélhetünk. Te őrök gyöngye
2010. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem tudja a beosztásokat..Nem baj,én sem tudtam:)Lehet lövész,felderítő,díszŐR,harckocsis,vadászpilóta,rádiós,stb...Lényeg h az érettségid meglegyen.De most sajna korlátozva van a jelentkezés.
2010. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A katonai reptereken (Pápa, Kecskemét) mind a mai napig katonák látják el az őrszolgálatot.

Budapesten a HM objektumait is katonák őrzik.


Igen, kerülhetsz, mert nagy hiány van Pesten. Ha tudod próbáld meg a lehető legmesszebb elkerülni az őr beosztásokat. Nemcsak a fizu miatt mondom.

2010. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na végre valaki aki tudja is mi az ábra, köszi utolsó!

Am a katona tesóm szerint először oda fogok kerülni, kis időt el kell ott tölteni, csak utána kérhetem át magam máshová.

2010. márc. 8. 11:58
 10/13 anonim ***** válasza:

11:58


11:34 vagyok. Az a kis idő nagyon sok lehet, mert nincs ember a rendész zászlóaljnál (Bp.). Én még mindíg azt mondom kerüld ha lehet. Onnan nehezen fogsz tudni átkerülni máshová, mert két kézzel tartják ott az embert.

2010. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!