Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mikor fog kitörni a 3. világhá...

Mikor fog kitörni a 3. világháború?

Figyelt kérdés
Nyakunkon a 3. világháború, ha az oroszok és az amerikaiak nem tudják tárgyalásos úton rendezni a nézeteltéréseiket.
2015. jún. 15. 17:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nőgyűlölő nő? Az érdekes.... Akkor menj Afganisztánba, mutatkozz burka nélkül... tuti halálra köveznek!
2015. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

ki mondta hogy nő vagyok

én sem ezt sem azt nem állítottam

te nem tudhatod

öngyűlölő embergyűlölő vagyok és a többi

2015. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"ha meghalok nem erdekel, mert ezt a vilagot gyulolom es nyomorekkent meg nem elek, mert akkor kinyirom onmagamat

csaladom es baratnom nincsen (mibol gondolod, hogy fiu vagyok???)

nogyulolo vagyok és csaladellenes,

de ha valaki eroszakolgatni akar, tegye nyugodtan..."


Ezekből a szavakból, "nogyulolo-t írtál, én meg azt hittem, hogy nőgyűlölőt jelent.


"de ha valaki eroszakolgatni akar, tegye nyugodtan"...Itt meg úgy értettem, hogy ha valaki téged akar megerőszakolni...


Az meg, hogy rákérdezel, hogy : "miből gondolod, hogy fiú vagyok?" Erre azt hittem, hogy lány vagy.

Bocsi félreértettem.

2015. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
mondom én leszek az egyik hadvezér, engem nem erőszakolgatnak meg!
2015. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A jövőben a háborúk békés és demokratikus úton fognak lezajlani. Ha jobban belegondolunk most is háború van. Csak a cél már nem az ellenség elhalgattatása/kiírtása, hanem a közvélemény meggyőzése.
2015. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Persze a közel keleten továbbra is hagyományos módon megy a háború.
2015. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy miféle fegyverekkel harcolnak majd a harmadik világháborúban, de ezt tudom, hogy mivel a negyedikben: kövekkel és botokkal"

(Einstein)


Én nem vagyok ennyire optimista, mint te! A módszeres butítás már elkezdődött, hála az internetnek, a videojátékoknak és az igénytelen tévéműsoroknak. Amíg az emberek (különösen a fiatalok) ezzel vannak elfoglalva, addig nem olvasnak, nem tanulnak, nem gondolkodnak. Ha meg nem gondolkodnak, akkor hülyék maradnak. A hülye ember hiszékeny, elhiszi, hogy ő különb a szomszédos népeknél, és ezért ugrani fog ha háborúba kell menni.

És sajnos egyre több az ilyen idióta a fiatalok közt, de az idősebb generációkban is vannak ilyenek.

2015. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!