Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mikor fog kitörni a 3. világhá...

Mikor fog kitörni a 3. világháború?

Figyelt kérdés
Nyakunkon a 3. világháború, ha az oroszok és az amerikaiak nem tudják tárgyalásos úton rendezni a nézeteltéréseiket.
2015. jún. 15. 17:39
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
A magyarok is fel tudják venni a harcot az oroszokkal szemben, már bebizonyították a történelem során. Az oroszok haditechnikája ráadásul elavult.
2015. jún. 15. 20:12
 12/27 anonim ***** válasza:
17%
Bármikor kitörhet. 1-2 éven belül valószínű.
2015. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha ki fog törni az a túlnépesedés miatt lesz, az összes hatalom háttérbeli összefogásával, a népességcsökkentés érdekében. Erre lehet még várni akár 40-50, de több évet is, a szaporodási ütem függvényében.
2015. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

A magyarok is fel tudják venni a harcot az oroszokkal szemben, már bebizonyították a történelem során. Az oroszok haditechnikája ráadásul elavult.



30000 magyar katona 3 millió orosszal szembe végülis lehetséges , igaz kérdező ? Az oroszoknak mi elavult ? Írd le szépen mert kíváncsi vagyok rá !

2015. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=III.+vil%E1g..


Ekkor.

105 oldalniy találat... komolyan van pár téma amit isntant tiltani kéne, mert nincs róla semmi amit nem kérdeztek meg még húszezerszer.

2015. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
38%

Én 10 éven belülre jósolom. És hála szeretett miniszterelnökünknek az orosz-arab-kínai-észak koreai tengelyen leszünk.

Sokan árt fognak állni tőlünk az ellenséges oldalra. ahola Eu. Amerika, Dél-Korea lesz, és rájuk senki se mondhatja majd, hogy hazaáruló, mert nem ők árulták el a hazát, hanem a haza árulta el őket.

Egy olyan szövetséges, mint Észak-Korea, ahol ártatlan embereket fogolytáborban tartanak éheznek, nincs ruhájuk,nincs fürdési lehetőségük, a 35 év már matuzsálem kornak számít, és arra tanítják őket, hogy árulják be egymást, köszönöm, nem kérek.

Vagy egy olyan arab szövetségest, ahol a nők, ha fátyol nélkül mernek kilépni az utcára, halálra kövezik vagy kiszúrják a szemület, vagy ha a férfi megerőszakol egy nőt, és hajlandó feleségül venni, akkor nem büntethető, köszönöm: én mint nő, abból se kérek.

Lehet, hogy ez az orosz tengely fog győzni, de akkor Magyarország egy ilyen háborúban, még ha győztes oldalon is lesz, meg fog semmisülni

2015. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

én remélem, hogy minél hamarabb,

olyan uncsi itt ez a mostani évek óta fentálló helyzet, kell egy kis izgi változás!

2015. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Utolsó: hű, de izgi lesz, ha véletlenül rálépsz egy gyalogsági aknára, aztán lábak nélkül kell folytatnod az életedet!

Vagy az arcodba robban egy repeszgránát, aztána háborús felcsereek nem valami profi plasztikai sebészek, így majd a háború végén cirkuszi látvábyosságként keresheted a keynyeredet!

Hű, de izgi lesz, ha a családododat az ellenség katonái a szemed láttára végzik ki, vagy a barátnődet ott erőszakolják meg!

És hű de izgi lesz, mikor a nyakuknkra dobnak egy atombombát, hogy az emberből csak egy kis árnyék maradjon vagy a túlélőket mindenféle undorító nyavaly kínozza a leukémiától kezdve a bőrrákon keresztül a mindenféle genetikai rendellenességekig!

Mert ez a háború.

2015. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%

kedves 18as


#17 vagyok


igen is izgi lesz!! mert te pl arra nem is gondolsz, hogy en nem kisember vagyok benne hanem nagyember es az egyik iranyito,

ha meghalok nem erdekel, mert ezt a vilagot gyulolom es nyomorekkent meg nem elek, mert akkor kinyirom onmagamat

csaladom es baratnom nincsen (mibol gondolod, hogy fiu vagyok???)

nogyulolo vagyok és csaladellenes,

de ha valaki eroszakolgatni akar, tegye nyugodtan,

az pedig ha az emberbol nem lesz semmi nem is baj, egyszer veget ernek a dolgok

2015. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#17 vagyok megint


lehet egy picit túlreagáltam, de amit megmondtam azt megmondtam! véleményem az ez

2015. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!