Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg nagyon nehéz volt...

Tényleg nagyon nehéz volt régen a katonaság? Miért szűnt meg a kötelező "részvétel"?

Figyelt kérdés
mert apum sokszor az orrom alá hányja..
2008. aug. 26. 01:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
A sorkatonaság tudtommal NEM szünt meg,csak átmenetileg szünetel...
2008. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

8A kifogott laktanya is válogatta .

Én kifogtam, 300méterre laktam tőle de,de álmomban sem gondoltam kívülről,hogy milyen.A tiszti állomány az alkoholistától a házassági problémásig minden volt.A baj az hogy ezt behozták a laktanyába és maguk mellé ugyan ilyeneket válogattak csicskának.(tisztes)nem véletlenül voltak öngyilkossági kisérletek.A kiképzésnek nevezett izé is elég szemét volt,de az este 22-ig tartó folyamatos macera az már felesleges volt.pedig én véletlenül protekciós helyre estem (fotós)A többi korlátozást már az előttem író szerencsésebbek már le írták.

2009. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
apám mesélte hogy injekcióval kezdték amitől félek így én belehalnék
2014. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!