Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi már ez az új kötelező...

Mi már ez az új kötelező katonaság ötlete Viktornak?

Figyelt kérdés
Ne játsszon az idegeimmel!
2011. ápr. 2. 16:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
LINK: [link]
2011. ápr. 2. 16:48
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem lesz belőle semmi.

Nem az idegeiddel játszik, hanem az életeddel!

2011. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy kérdező, komoly szövegértési gondjaid vannak:

"Budapest – Újra kezdődnek a sorozások?! Minimális kiképzést vezetne be a civileknek Pósán László fideszes országgyűlési képviselő, szerinte erre az új Alkotmány egy kitétele miatt lehet szükség." tehát nem Orbán akarja.

"A Honvédelmi Minisztérium lapunkkal annyit közölt: a jelenleg a parlament előtt lévő javaslat szerint csak rendkívüli helyzetben hívhatnák be katonának a magyar állampolgárságú férfiakat, békeidőben nem. 2004-ben az utolsó sorozás 11 milliárd forintba került."


A rendkívüli helyzet nem szokott mindennapos lenni. -.-

2011. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy Orbán erre rábólint! Már alig vannak laktanyák,fegyverek stb. Nem csak a sorozás kerülne nagyon sokba,hanem a kiképzés is. Az egész értelmetlen pénzkidobás lenne.
2011. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Komoly szövegértési problémáid vannak, vagy pedig provokálni akarsz, attól, hogy rendkívüli helyzet esetén kiképzés lenne, még nem lesz új kötelező sorkatonaság, és a Viktorozás amúgy is primitívségre, vagy megszállott utálatra, gyűlöletre utal.
2011. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
20:07..... Tán Viktort nem lehet utálni?.....=) LOL..... Am kérdező itt tényleg nem arról volt szó h bevezetik=)
2011. ápr. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy évvel ezelőtt itt mindenkinek hatalmas szája volt, hogy el van nevelőtlenedve az ifjúság, és jót tenne nekik egy kis katonaság ahol megnevelik. Ezek szerint változott, vagy csak egy picit szemellenzősek vagyunk, mert fideszes ötlet?
2011. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
majd kifelejtettem, hogy nem lesz kötelező, hanem önkéntes alapon ;)
2011. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aha, marha vicces volna, ha kirángatnának a munkahelyemről, hogy menjek el katonásdit játszani, a nálam jó pár évvel fiatalabb most érettségizett gyerekekkel( mert hát én már pont kiestem a kötelező katonásdiból anno)
2011. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne baj a katonaság. Én most vagyok 21 éves és lehet nekem se ártana ha kapnék valamiféle kiképzést. Az itthoni erősítések vagy harcművészetre való eljárás még se ugyan az. Nyugodtan állítsák vissza mondjuk minden 18 és 25 év közötti férfinak legyen kötelező 1 év kiképzés. Nem fog belehalni senki. Ha ez meg lenne talán kevesebb 18 éves fotózná magát selyemfiús hajjal a fürdőszobai tükörben és kevesebb emós is lenne. Meg azért nem kis önbizalom is az embernek.
2011. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!