Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nincs cigánykérdés? Gonosz,...

Nincs cigánykérdés? Gonosz, rasszista, fasiszta, félelkeltő néni volt? Nincs itt az ideje fegyveresen beavatkozni?

Figyelt kérdés

[link]

(csak erős idegzetűeknek)

[A kuruc megint uszít és félelmet kelt]


2010. febr. 15. 17:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
minden napos dolog hogy halálra vernek egy gyönge öregasszonyt? azé ne túlozzunk...
2010. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
az a mindennapos hogy a cigányok bántalmazzák a magyarokat
2010. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Így van tedd ki minél több helyre

lássa mindenki milyen állat cigányok vannak

2010. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gyönge öregasszonyt,akkor mást.Nem igaz,hogy rasszisták lennének a magyarok.Soha nem voltunk kirekesztőek.A cigányok évszázadok alatt sehol a világon nem tudtak,nem akartak integrálódni.
2010. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
C-vírus bizony létezik.
2010. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hangulatkeltés... és tudom, h ettől máris anitmagyar vagyok, de akkor sem CSAK a cigányok követnek el ilyen cselekményeket.. ők IS.. ezt aki tette el fogják ítélni, remélem. de ettől még nem fogok általánosítani. boccs
2010. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
18%

Nincs itt az ideje fegyverbe kelni... Nekem van egy cigány ismerősöm, és semmi bajom vele, éppen most szerzi a 2. diplomáját, pedig még fiatal... Állítom, hogy ntelligensebb nálam, pedig nem vagyok sem afro-amerikai, se cigány, se zsidó. Az egyik legmegbízhatóbb ismerősöm, ha kérdeztem tőle valamit, akkor válaszolt, bármikor... Informatikában pedig nagyjából 200x jobb nálam... Beszél spanyolul, angolul, beás cigányul, magyarul és németül... Én beszélek magyarul, angolul és spanyolul...

Az összehasonlítás azt állítja, hogy a cigány ismerősöm egy 50 IQ-jú nulla, akit meg kell ölni...

Egy szóval a reakcióm:

GRATULÁLOK!!!!

Lehet mínuszolni!!! Fegyverbe az gondolkodás ellen!!!

2010. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát azért a magunk bűneiről se feledkezzünk meg. Az, hogy pénzemberek (egyáltalán nem feltétlen zsidók) úgy machinálhatnak valutákkal, hogy attól országok nyekkennek meg (ld. Tobin adó). Vagy, hogy a GDP-t még mindig nem cserélték le valami jobbra, pl. [link] - szeritnem ez nagyobb bűn.


Szerintem az általad említett bűntények borzalmasak, de csak tünetek.

Gondolj bele, hogy egy nagy, nemzetközi cég milyen könnyen áttelepül egy másik országba, ha ott olcsóbb munkaerőt talál, miközben más országban esetleg olcsóbban meg lehet élni, tehát jó hogy ugyanazt a melót elvállalják olcsóbban. S akkor a német melós, meg a magyar melósnak sokkal kevesebb munkalehetősége lesz, ki lesz rúgva a p*csába, találja fel magát. Nálunk persze ez előszőr a cigányokat éri el és már régóta. Régen a cigányok sokkal jobban integrálva voltak a társadalomba, mint most, de az ipari forradalom őket ütötte ki először a nyeregből. A gyárban készült termék olcsóbb volt, mint a kézműves, pl. fakád, vályogtégla, cserép. Az hogy az ipari termék több környezetszennyezéssel is jár, meg hogy túlságosan koncentrálja a tőkét (negatív externáliák), senkit nem érdekelt. Ezt nevezik fejlődésnek, elég furi. Na ez egy nagy bűn, mert pont emiatt lehetetlenednek el emberek, akiknek egy része bűnözéssel próbál életben maradni, vagy egyszerűen csak annyira keserű, hogy lesz*rja, hogy ki hal meg. Vannak persze olyan bűnözők is, akik egy sokkal jobb világban is ölnének, nem vitatom.

2010. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ezt ÉN tettem ki anno, és nem vagyok azonos a mostani kérdezővel!


Akkor fel lettem jelentve a liberós kommandó által (nyilván a szólás szabadságának védelmében) és a kérdésemet hamar le is törölték, mivel "sértőnek és provokatívnak" bizonyult :D


Lám most újból felkerült - hála az égnek - ez a cigányság állatias mivoltának testamentuma. Ha rajtam múlna én óriásplakátokra raknám fel szerte-széjjel az országban (és a világban) hadd rettegjenek azok akiknek rettegnivalójuk van!

2010. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
gondolják rólunk az Angolok meg stb emberek hogy mi vagyunk a rasszisták közbe meg ezek a féreg cigányok ölik a Magyart vajon ezt miért nem mondják az Angoloknak meg a többinek?
2010. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!