Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Magyar Honvédségben mekkora...

A Magyar Honvédségben mekkora az a dioptria határ ahol már nem lehetsz a harcoló alakulat része?

Figyelt kérdés
Olvastam már sok mindent de pontosan még most sem tudom...Olvastam olyat hogy no tolerancia de olyat is hogy 3.5 a határ.Mi az igazság? :)

2014. nov. 25. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy 0.5 felett nem lehetsz.
2014. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hú hát akkor a 3.5 felett nem tudom honnan vették...szóval akkor kb a szemüveg kizáró ok a harcoló alakulatoknál.Nem tudod a tengerészgyalogságban mekkora a határ?
2014. nov. 25. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3.5 feletti talán a nem harcoló alakulatoknál van.
2014. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Harcolóknál+-0,5, nem harcolóknál +-3,5.


A tengerészgyalogságnál úgynevezett "BC" szemüveggel bárki részt vehet a kiképzések, ezt ott megcsinálják, náluk nem számít, hogy szemüveges vagy, vagy sem.

2014. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat mentek a zöld pacsik. :D Milyen az a BC szemüveg? :)
2014. nov. 25. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Elnyűhetetlen, olcsó fosok, de pont ez a lényege, ha tönkre is megy, akkor is kapsz másikat még kb aznap. És mivel gumipántos, le sem csúszik.


A BC a Birth Control kifejezést takarja, mint ugye születésszabályozás, és annyira ronda ez a szemüveg, hogy nem is kell részleteznem miért segít ez a szemüveg abban, hogy senkit ne ejts teherbe... :D

2014. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez durva :D Bár a laktanyában nem akarok senkit teherbe ejteni de nem is tudnék xD Az a baj hogy rohadt nehéz bekerülni most már zöldkártyát már nen osztogatnak minden sarkon :S
2014. nov. 25. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, nem nagyon lenne kit meghágni, de gondolom nem is próbálkozott ezzel csajozni még soha senki (legalábbis nagyon remélem).


Hát igen, bejutni meg nehéz. De könnyebb, ha katona vagy, mert akkor van külön erre kiképzés az amcsiknál, külföldi katonáknak tartanak "tréninget". Nem leszel tőle tengerészgyalogos, de megkönnyíti a dolgot.

2014. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet ízlésficamos vagyok de szerintem amúgy annyira nem csúnya...mondjuk +50% védelem szüzesség ellen de ez van. :D A honvédség mellett a tengerészgyalogságon gondolkodok kijutni nehezebb mint bejutbi meg bent maradni meg még túl is élnk összesen :D
2014. nov. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!