Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyarország mi a jó fenéért...

Magyarország mi a jó fenéért ossza el azt a maradék fegyverét?

Figyelt kérdés

Nem értem, alig van Magyarországnak valami hadereje, de azt is el kell osztogatni valami több ezer kilométerre fekvő, idegen vallású országnak, akik azt se tudják kik vagyunk, csak hitetlen gyaúroknak hívnak minket, de nyaljunk nekik.

[link]

De azt se felejtsük el amikor a T-72-es tankokat küldtük nekik, lőszerrel, szintén ingyen! Majd ha mondjuk Magyarországot megtámadják, akkor kinézem hogy a maradék fegyvert az ellenségnek agyuk nyalizásból! Jó hogy nem küldjük a katonáinkat is oda segíteni, vagy rabszolgának. Meg minden ország ha bajban van, Magyarország úton is elherdálni rájuk mindenét, még azt is ami nincs!



2014. aug. 22. 08:39
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
4%

ma 09:04


Linkeld az Origo-s cikket, vagy hazudsz.

2014. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
0%
*meg a kuruc is.
2014. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
76%

"Linkeld az Origo-s cikket, vagy hazudsz."


[link]


De amúgy ott is van forrásként a kurucos cikk alatt, hogy (Origo).

2014. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy jó példa arra, hogy valaki leközöl egy cikket, a többi meg szó szerint átveszi, akármekkora marhaság is.
2014. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
34%

ma 09:13


Még így is hazudsz. A linkelt cikk négymillió lőszert említ, míg a kuruc négy-ezer-milliót.

2014. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
50%

"De amúgy ott is van forrásként a kurucos cikk alatt, hogy (Origo)."


Ez sem igaz. Ott nincs belinkelve. Oda van böfögve így, nagy "ó"-val, hogy "Origó". Ennyi.

2014. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
78%

Valóban ez csak egy újabb ilyen "utáljuk a saját országunkat mégjobban" kampány része.

Nem mentek Ukrajnába T72-esek, és nem nem küldtünk el 8000 tonnányi lőszert Irakba.

Hogy honnan tudom hogy csak hirverés?

Onnan hogy ebben dolgozom, és nap mint nap látom hogy azt a kevés lőszert is féltik a 7.62-esből ami van. Még a vaktöltényt is szentkoronaként félti az MH mert egyszerüen nincs pénz... Ide jutott az MH igen.


De hogy a semmiből elküldjünk ennyi lőszert..... Na ez az amit épelméjü ember nem vesz be.

2014. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
9%
A négymilliárd lőszert a DHL szállította ki, én írtam nekik a fuvarlevelet.
2014. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti!

Nem vagyok Turbómagyar, de szerintem akkor se kéne szétosztani ingyen semmit, mikor nekünk sincsen. De ez Magyarország, még az utolsó szem borsót is, mi meg éhen dögölhetünk, mert hát egy ilyen szabadságharcos népnek ez bemelegítés . . .

2014. aug. 22. 12:48
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
Irán épp honvédő háborút folytat a terroristák ellen, akik például a te életed is veszélyeztetik, úgyhogy nagyon is szükséges lépés.
2014. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!