Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha az USA hadseregében akarok...

Ha az USA hadseregében akarok szolgálni, mit kell tennem? Hogyan lehet ezt megvalósítani?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Irán lesz a következő, Észak-Korea annyira kiismerhetetlen, hogy oda nem mernek támadni plusz ott már volt egy háború, ami nem volt olyan kimenetelű, mint amit vártak volna, szóval azt nem fogják megkockáztatni. Amúgy is Kimet csak egy vén bolondnak tartják és kivárják a halálát. Nem olyan ott a helyzet, de még mindig sok az amerikai katona Észak és Dél-Korea határán. Most megy a terjeszkedés Afrikában is (bár ez nincs reklámozva, mert Afrikával a világ nem foglalkozik). Esetleg ott lesz háború valami jó kis helyért tele nemesfém avagy gyémántbányákkal. Ilyen a világ, valljuk be, ha megtehetné bármelyik ország ugyanezt, megtennék, ahogy anno a britek, franciák, spanyolok, hollandok is sokat gyarmatosítottak és háborúztak.


Utolsó előtti voltam.

2010. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, én is úgy tudom, mint 12:17, nem kell állampolgárság, elég a zöld kártya (hosszabb időre vonatkozó változat, nem a szezonális). Ilyen agymenés is csak Abszurdisztánban van, hogy csakis és kizárólag állampolgárokat vesznek fel.

Egyébként ha bármi kérdésed van, írjál egy recruiternek, és max 1-2 órán belül válaszolni fognak.

2010. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy szezonális zöldkártya. Szerintem a vízumra gondolsz, nem? Azzal tényleg nem lehet jelentkezni...amúgy jó ötlet a recruiternek írni, csak vigyázz kérdező, mert elég sokat hazudnak csak azért, hogy valakit bepalizzanak. Ígérnek fűt-fát, aztán nem biztos, hogy úgy lesz (pl. nem olyan szakmára képeznek ki, amit megígérnek - nem fordító leszel, hanem betesznek a gyalogsághoz pl.).
2010. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!