Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha én jelentkeznék tartalékosn...

Ha én jelentkeznék tartalékosnak, akkor elmondhatnám magamról, hogy "én voltam katona"?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvesznek akkor mondhatod igen.
2014. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen, és a társadalmi megbecsülésed is megnő.
2014. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
ha nem csinalod vegig a kikepzest, csak jelentkezel, mitol lennel te 'katona'? masfelol, marha nagy dolog am 'katonanak lenni', 8 altalanost vegzett ormesterek ordibalasanak engedelmeskedve hoban-sarban kuszni meg bekaugetesben korbeugralni a laktanyaudvart...
2014. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

8 általánossal senki se lehet őrmester.

Ne legyél már ilyen idióta!

2014. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"8 altalanost vegzett ormesterek"


Őrmesternek ugyebár minimum érettségivel kell rendelkeznie, ezt természetesen te is tudod hiszen majdnem sikerült elvégezned a 8 osztályt így roppant okos ember vagy. :)

2014. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért a 8 általánost neked sem ártana elvégezned 17:18... :)
2014. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most megnőtt egy kicsit az önbizalmam... :)

Amúgy, tényleg nem lehet valaki 8 általánossal őrmester, érettségi biztos kell hozzá, meg jól tudom akkor jelentkezni kell hozzá az altiszti akadémiára. (nem biztos, hogy valaki csak így lehet őrmester, elnézést ha hülyeséget mondtam.)

2014. ápr. 25. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
nem mondtál hülyeséget. Csak így lehet valaki őrmester a jelenlegi felállásban.
2014. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
60%
elmondhatod magadról az már más kérdés, hogy senkit sem érdekel. sem itt sem az életben... konkrétan mindenki leszarja
2014. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!