Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen bakancsra cseréljem a...

Milyen bakancsra cseréljem a "céges" Haix-ot?

Figyelt kérdés
A következő a gondom: BP-n szolgálok jelenleg a Petőfi laktanyán, és tudom hogy sok helyen tiltják ha a rendszeresített Haix-ok helyett mást visel az ember, viszont az enyém már igencsak el van hordva. Kapni meg nem kapunk újat, nagy valószínűséggel a kövi 3 évben sem, ezt kifejezetten megmondták. Egyszóval idén febr. 26-tól megengedte a vezénylő tisztünk, hogy saját beszerzésben mást vegyünk/hordjunk. Viszont ennek is fekete színű bőr-gyöngyvászon bakancsnak kell lennie. Milyeneket ajánlanátok? Kényelmes legyen, és nem lenne hátrány, ha goretex nem lenne benne. Ja, és ne legyen valami elborult az ára (a p6 htk.-ja valami 35 000 ft, ennél legyen olcsóbb).

2014. márc. 5. 15:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

p3-at is láttam már mások lábán, de olyat mi még csak nem is választhattunk. Meg szerintem ma már kb. senki, ezt a kettőt osztják csak ki, a p6 p7-et, meg néhány idősebb tisztünk itt, a Petőfin 2018-ig hordja a régi surcit, de átbokszolják feketére. 2018-tól lejár a surci kihordási ideje, és akkor a hivatalos lábbeli tényleg csak a p6 p7 lesz.


Más:

[link]

Erről mi a vélemény? Nincs benne goretex ami nekem nagyon nagy előny, és azt írják bokszolható. Meg olcsó is. Lehet kipróbálom, a Bates-ek árai még külföldről is húzósak nekem....

2014. márc. 6. 09:57
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud még valami okosat mondani, csak hajrá....
2014. márc. 7. 11:04
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
nekem van / volt ilyen swat-os bakancsom pont ugyan ez a fajta, hát.... nálam speciel középen megrepedt a talpa, futás fekvő, túrázás hosszú több 10km-en havonta, hát ezt nem igazán bírja, de lehet csak én kaptam ki egy alapból selejtes bakancsot, kb 1-1,5 évig bírta azóta tartalékként funkcionál csak ( ha használtan adják olcsóbbért akkor egy próbát megérhet )
2014. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mit ajánlanál helyette hasonló árban?
2014. márc. 7. 17:21
 15/18 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes mi P3-at és P10et kaptunk. Mondjuk nem tudom hogy megy a Petőfinél. Díszelgő vagy?
2014. márc. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Irodista :)


Hogy úsztátok meg a p6-ot? p3 általában kényelmesebb az emberek szerint de nekünk nyáriként p6, téliként p7 lett kiosztva. Ez van a dobozukra írva. Azt se tudom, a P10 milyen lehet, de gondolom az a télitek.


Te nem tudsz javasolni valamit? Haix-nál nem drágában, ami kényelmes, frankó?

2014. márc. 8. 07:20
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]


Nincs ezekkel a SWAT Classic-okkal semmi gond. Nekem 2 pár is van, a régebbi már viseltes, de még bírja (5 éves), az új meg még nem is talpkopott szinte. Jó bakancsok. Beszerezhetőek gore-tex membránosként is, 21 helyett 27 ropiért, de én nem ajánlanám, mert ezzel elveszti az egyik legjobb tulajdonságát, nevezetesen hogy nagyon frankón szellőzik, illetve gyorsan szárad. A sima, non-GTX jobb szerintem.


Szóval én a megnevezett árkategóriában a SWAT-ot ajánlanám.

2014. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én az egyik "ismerősömnek" adtam 1 hónapja kb az ATARA rendőrségi taktikai bakancsom, szintén Petőfi laktanya :) olcsó, 10.000Ft-os tétel kb.

Ha pedig ön az akinek adtam, akkor Erőt egészséget, és remélem jól szolgál..:D :)

2015. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!