Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen bakancsra cseréljem a...

Milyen bakancsra cseréljem a "céges" Haix-ot?

Figyelt kérdés
A következő a gondom: BP-n szolgálok jelenleg a Petőfi laktanyán, és tudom hogy sok helyen tiltják ha a rendszeresített Haix-ok helyett mást visel az ember, viszont az enyém már igencsak el van hordva. Kapni meg nem kapunk újat, nagy valószínűséggel a kövi 3 évben sem, ezt kifejezetten megmondták. Egyszóval idén febr. 26-tól megengedte a vezénylő tisztünk, hogy saját beszerzésben mást vegyünk/hordjunk. Viszont ennek is fekete színű bőr-gyöngyvászon bakancsnak kell lennie. Milyeneket ajánlanátok? Kényelmes legyen, és nem lenne hátrány, ha goretex nem lenne benne. Ja, és ne legyen valami elborult az ára (a p6 htk.-ja valami 35 000 ft, ennél legyen olcsóbb).

2014. márc. 5. 15:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Na, valaki? Bárki segít, felpontozom.
2014. márc. 5. 17:22
 2/18 anonim válasza:
88%
Ha egész éves bakancsra lenne szükséged akkor ajánlom a Bates márkát, az általad megjelölt kritériumoknak megfelel, ilyen bakancsot láttam már katonán.
2014. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

én az ipoly hungary termékeit hordom abból is a 201-es modellt, nagyon jó kényelmes minden nap ezt hordom, kinézetre mint a haix, jól szellőzik de melegen is tartja a lábat alig használt szinte bolti állapotban vettem 15.000-ért

[link]


itt a gyártó oldala [link]

2014. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Itthon hol tudok Bates-t venni? Tudsz linket adni?
2014. márc. 5. 20:14
 5/18 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Danner-eket, azok atomprofik. Csak feketében nem igazán van, csak egy új fajta taktikai bakancs. És lehet hogy nagyon eltérne már az ölt.szab.-től kinézetre.

[link]

Én egyszer egy másik típust rendeltem közvetlenül US-ből és nagyon meg vagyok elégedve vele, csak itthoni céges használatra nem alkalmas, csak külszolgálatra (homokbarna)

2014. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja bocs, vannak feketék is, csak nem jól kerestem:

[link]

2014. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És a behozatás hogyan zajlik?
2014. márc. 6. 08:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Én ebayen vettem egy cégtől aki ilyenekkel kereskedik. Jól meg is vámolták, szóval ha lehet, kell nekik írni, hogy írják rá a csomagra hogy "GIFT".
2014. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
P3 szerintem fszább mint a p6, bár nem olcsó ha saját zsebből kell fizetni az igaz, mondjuk nekem megvan már 2 éve és semmi baja. Ti P6-ot kaptatok alapból, vagy p10et?
2014. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

p6 a nyári, amiben nincsen polár bélés, p7 a téli, amiben a membrán és a bőr között van pár mm polár bélés. Ja, a p6 vászon-bőr, a p7 fullbőr.


A saját p7-esem 0 kilométeres új, mikor kb 4 éve megkaptuk, egyszer a leghidegebb télen a lábamra vettem, de mivel laktanyán dolgozom, még így is olyan kib. meleg volt, hogy azóta pihen a szekrényemben.... próbáltam azt becserélni egy új p6-ra raktáros havernál, de nem lehet... megrovás jár érte ha nincs 1 nyári, 1 téli bakancs a bakánál :))

2014. márc. 6. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!