Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ma hallottam, hogy 2014-től...

Ma hallottam, hogy 2014-től újra lesz sorkatonaság. Mennyire lehet ennek valóság alapja? Hogyan lehet megúszni?

Figyelt kérdés

Kicsit félek a választól, hogy tényleg igaz, bár én nem tartom valószínűnek.

Igaz, hogy sok kis páwa swag troll nokedlire ráférne egy kis nevelés, de ettől függetlenül remélem, hogy kamu az egész.

A másik a megúszás. Hallottam, hogy akinek gyereke van azt nem viszik el, de ez nem jó megoldás nekem.

Alapvetően pacifista vagyok. Nagyon is. A wiki-n olvastam, hogy valamilyen törvény szerint lelkiismereti okokra hivatkozva el lehet kerülni hogy elvigyenek. Erről valaki valami információval rendelkezik?



2013. nov. 28. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2013. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Most már én is azt mondom, hogy az ilyen hülyékre ráférne.
2013. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Lelkiismereti okokra hivatkozva nem kell fegyvert fognod, de a szolgálat ugyanúgy megvan, legfeljebb folyton a konyhán lebzselsz. Amúgy nem lesz sorkatonaság, mert arról ha más nem, legalább a katonák már tudnának, márpedig még semmilyen parancs nem jött róla, de neked amúgy sem kell aggódnod, mert amekkora hülye vagy, téged az orvosi vizsgálaton kiszűrnének. Retardáltakat nem visznek katonának.
2013. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Ilyen Nincs válasza:
51%
ez csak amolyan fiktív dolog
2013. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
lehet túl öreg vagyok már, meg sokat látott, de mi trógerság az a " páwa swag troll " ???
2013. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

gyorsak voltatok

igen, azt tudom, hogy egy pszichológiai szűrésen nem mennék át

2013. nov. 28. 20:26
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem lesz.De ha mégis,akkor aztán tarthatunk tőle,mert itt minden csak a bunda és a protekció szerint megy.Kórházakba az kerül gyakran előre,aki valakinek valakije,labdarúgó akadémiákra nagy részben is csak anyuka apuka kedvencei kerülnek be,munkahelyekre is,stb stb..Sajnos ez így menne,és csak hatalmas nagy szívatások mennének,külön bánásmódot kapnának egyes fiúk,szörnyű borzalom lenne az ott élők 60-70 százalékának.Remélem azért nem lesz,de valószínűleg csak kitalált dolog.
2013. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ne dőljetek már be mindenféle oldalnak. Azért kapják a pénzt, ha rájuk klikkelnek.


Leírom az igazságot: nem lesz sorkatonaság mivel Nato tagok és EU tagok vagyunk. A körülöttünk lévő országok ugyanúgy NATO és EU tagok.

2013. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 optimus8 válasza:
56%
Mitől fostok? Hogy nem úgy szólnak hozzátok a kiképzők, ahogy a kis lelketek megszokta? Kicsit kilendítenének abból a szatyor-világból, amiben egy-két fiatal suttyó él. Én túléltem, visszaemlékezve életem legjobb időszaka volt. Igaz, hogy nem sorkatona voltam, de a kiképzés ugyanaz :)
2013. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"A másik a megúszás. Hallottam, hogy akinek gyereke van azt nem viszik el, de ez nem jó megoldás nekem. "


Ha háromnál több van valóban nem.

2013. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!