Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek melyik az 5...

Szerintetek melyik az 5 legjobb elit egység a világon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 16:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

" Nagy második világháború fan vagyok, de ha az SS-t elit alakulatnak nevezed, gondok lehetnek a fejedben..."


Miért lennének gondok? Szerinted talán nem elit alakulat volt? Hitler személyes testőrségének indult, aztán abból alakult ki a fegyvers SS (Waffen-SS). A háború vége felé bevettek már szinte mindenkit, de úgy 1942-43-ig a világ legjobb elitcsapata volt. A jelentkezésnél egy tömött fog kizáró ok volt, meg ugye a testmagasság mérése, származási igazolvány, stb.. A kiképzésről meg annyit, hogy az SS-től rettegett mindenki, mert fanatikusak voltak, kemények, és tökéletesen felkészültek.

Akkor most tk. miért is nem elit alakulat volt a Waffen-SS?

2009. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Us Army vasútépítő alakulatai, csak nem reklámozzák

Oroszország, atomerőmű felszabadító egységek (nem a védők!)

2010. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

mert aztán a tömött fognak nagyon is sok köze van az elitséghez, bocs de nem neked van igazad, az SS tényleg nem volt elit egység

mármint elit volt, de a brit kommandósokkal, amerikai ejtőernyősökkel össze sem hasonlítható

2010. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"mert aztán a tömött fognak nagyon is sok köze van az elitséghez, bocs de nem neked van igazad, az SS tényleg nem volt elit egység"


Hogy ne lenne köze hozzá. Öcsém, látszik te sosem voltál katona. Én voltam, nem csak beszélek róla.

2010. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

de voltam katona, és ne öcsézz, mert nem biztos, hogy te vagy az idősebb...

az SAS-ben a tömött fog nem kizáró ok, mégis a legjobb katonák a világon

2010. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

1. Chuck Norris

2. Chuck Norris

3. Chuck Norris

4. Chuck Norris

5. Chuck Norris

2012. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!