Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Delta Force-ba valóban úgy...

A Delta Force-ba valóban úgy lehet bekerülni, ha előtte már más különleges egységben bizonyított valaki?

Figyelt kérdés
Valahol régebben azt olvastam, hogy a Delta-ba csak olyan kerülhet be, aki előtte más elit egységnél kiemelkedően teljesített. Pkl. Navy seal vagy a Rangerek. ez valóban így van?

2012. nov. 28. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Oda úgy hívják be az embereket hogy a saját elit alakulatánál ő a legjobb, és néha még ez sem elég.
2012. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Oda még amerikai állampolgároknak is iszonyat nehéz bekerülni nemhogy külföldinek....
2012. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 28. 13:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez alapján mondhatjuk, hogy ez az alakulat a legjobb a világon?
2012. nov. 28. 13:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt azért nehezen lehetne megállapítani mert más-más a kiképzés és a csoportnak is más a célja de szerintem ott vannak a legjobbak között. Nem is tudom melyik doku csatornán volt egy fazon, aki körbejárta ezeket a híresebb egységeket, Delta Force, SAS kommandó satöbbi. Nagyon érdekes volt és mindegyik nagyon ott volt.


Linkelek egy oldalt ahol többet is olvashatsz róluk meg más amerikai különleges egységekről pl. Navy Seals stb.


[link]

2012. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

A "legjobb"-kérdésről jutott az eszembe: amikor Chris Ryan-t kérdezték erről, kapásból az SAS-t nevezte meg. Egykori tagként mi mást mondott volna? :)

2012. nov. 28. 13:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy lehetne megtudni hogy megmérettetik magukat egymás ellen, ez viszont biztonsági szempontból veszélyes.
2012. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
A Spetsnaz a legdurvább
2013. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ez meg ez a legdurvább, haha... kíváncsi vagyok, hogy a katonát életükben nem látott fotelharcos válaszolók miért is ilyen biztosak a dolgukban :D


amúgy a válaszolók hülyeséget beszéltek... a Deltához nem behívnak embereket, hanem toborzás van, és aki megfelel a felvételin, azt alkalmazzák, nem szempont, hogy előtte bizonyított-e már másik amerikai különleges alakulatban, vagy sem; az más kérdés, hogy javarészt valóban másik különleges egységekből jelentkeznek a tagok, de nem feltétel...


a keménységre meg, hát, amerikai berkekben a SEAL-t és a Deltát tartják a legkeményebbnek, én azért megmaradok az SAS bűvöletében...

2015. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Delta Forcenak azért az a neve, mert a delta az agyprogramozást jelenti. Készülékek bemérik az agyhullámaidat és agykontroll alatt tartanak, a gondolatodat is ismerni és irányítani fognak, agyatlan öldöklő zombie leszel. Kinek kell ez ?
2015. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!