Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy léphetnék be a szolgálato...

Hogy léphetnék be a szolgálatokhoz?

Figyelt kérdés

Régóta vágyam, hogy ügynök legyek. Direkt készülök is rá, edzek, célbalövök, falat mászok, stb. Most megyek egyetemre és olvastam, hogy a CIA-nél vannak programok már egyetemisták részére is. Érdekelne, hogy tud-e ilyenről valaki az itthoni titkosszolgálatoknál.


Tudom, hogy létszám stop van és elvileg nem lehetne embereket felvenniük, de azért, hátha:)


2009. aug. 7. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Ezt a mostani rendszer akarod szolgalni? Gratulalok... esetleg magyarokat akarsz verni? Kezdj el heberul tanulni es akkor majd felkeresnek....
2009. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egyből a CIA-nál kezd.Kezdj feltörekedni,azt mindig értékelik!Először kezd a polgáőrségnél,szerezz tapasztalatokat,és hasonlók.Aztán ha akkora tehetség vagy hogy a nagyvenyimi polgárőrségtől eljutsz a CIA-ig,szerintem nem fogja érdekelni őket,hogy van-e felvétel,vagy sem.Hajrá! :D
2009. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én kiskoromba inkább vonatvezető, vagy buszsofőr akartam lenni. :]
2009. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az NNI-hez vagy ha az NBH-hoz akarsz kerülni mindenképpen valamilyen nemzetvédelmi vagy rendőrtiszti pályára kell menned.


Ilyen h polgárőrség meg stb felejtsd el. Ilyen helyeken minimum az ilyen irányban szerzett diploma.

2009. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Pfff

Jobbikosok megint!

Miért vagytok ott minden kérdésnél?

Nem mindegy nektek, hogy melyik rendszert szolgálom? Ha ti kerültök kormányra, akkor nálatok is ot tleszek, nem tehetek róla, hogy most a szocik vannak kormányon.


És nem, nem CIA-s szeretnék lenni, ha elolvastad a kérdést, akkor láthatod.


Utolsó válaszadó, köszönöm:) Az a probléma, hogy egy másik egyetemre már bekerültem. Azt hittem, hogy itthon is létezik az a módszer, mint az USA-ban, de úgy néz ki, hogy nem.

2009. aug. 8. 01:18
 6/17 anonim ***** válasza:

Az ilyensfajta ügynökségekhez nagyon nehéz bekerülni..

Azt meg tudod ugye, hogyha bekerülsz akkor úgy kerülhetsz ki majd ha visznek....

Ez komolyan így van.

2009. aug. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ennek aránylag egyszerű a módja. Felkeresed az NBH, az NBSZ és az IH honlapjait, és megnézed, hogy miképp lehet jelentkezni. Ha ügynököst akarsz játszani, akkor az IH-t meg az NBSZ-t javaslom inkább. Mindenesetre én várnék vele pár évet még.
2009. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentkezz a Mossad-hoz, úgyis annak lesz/van a legnyagobb szerepe a Mo-i események alakulásában. Aztán ha minden szépen lezajlott, talán még ki is tüntetnek és a "kiválasztottak" közé kerülhetsz...
2009. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy hogy jön ide a CIA, de mondhatom neked, hogy nagyon kemény bekerülni ilyen szolgálatokhoz. A férjemet már felvették volna hasonló helyre, de csak később tud menni, mert nem hagyhatja ott az állását. Katonai szolgálat/tapasztalat nagy előny, főleg, ha tiszt vagy. USA-ról beszélek. Nem tudom, hogy Magyarországon hogy van.
2009. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm a segítő válaszodat!
2009. aug. 10. 04:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!