Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek a női...

Mi a véleményetek a női katonákról? Maradjon a fakanál mellett vagy menjen nyugodtan a háborúba?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem díjazom őket, sőt zavaró tényezőnek tartom egy hadseregben! Az ápolónőket és egyéb eü dolgozót nem ítélek el!Szerintetek?
2009. júl. 23. 20:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

"Az ápolónőket és egyéb eü dolgozót nem ítélek el!"


Már ne is haragudj, de ki vagy te, hogy egyáltalán egy tisztességesen dolgozó embert elítélj csak azért, mert neked a munkája nem tetszik? A k-rvákat nem ítéled el?


Az a véleményem, hogy mindenkinek a saját döntése, hogy mi és ki akar lenni, ha megfelel a követelményeknek. Miért te döntenél arról, hogy más mit kezdjen az életével? Miért fosztanád meg az álmától, ha önkéntesen jelentkezik erre a hivatásra?

2009. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ez az én véleményem és vállalom! Ki vagy te, hogy megítélj engem? Ha már itt tartunk!
2009. júl. 23. 20:24
 3/26 A kérdező kommentje:
De gondolom te nő vagy hatalmas önérzettel! Egyenjogúságot a nőknek! (hagy rokkanjanak meg!) Azt már nem is választhatja egyik nő sem, hogy otthon marad és ellátja a háztartást és családot nevel, pedig lehet, hogy van akinek meg ez lenne az álma!
2009. júl. 23. 20:29
 4/26 anonim ***** válasza:
61%

Ha a katona olyan fegyelmezetlen, hogy nem viseli jól egy nő jelenlétét, akkor inkább ő nem való katonának.

Azokban az országokban, akol sok női katona van (pl. USA) bebizonyosodott, hogy nem annyira probléma ez.

2009. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
Mit szólsz bele kérdező? Ez egyéni választása mindenkinek.
2009. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%

ÉN támogatom azt,hogy a nők a férfiakkal egyenlő jogokat élvezhessenek.Ez alap...

De azt ELLENZEM hogy a nők férfivé váljanak.

A nők maradjanak meg annak amivé a természet teremtette őket.

Nem kell katonáskodniuk,ne legyenek politikusok vagy államférfiak,nem kell nekik építőmunkásnak vagy világklasszis súlyemelőnek lenniük és a többi.....

A nő elsődleges feladata a gyerekekről való gondoskodás a háztartás vezetése és a férfihez való hűség.

2009. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Első válaszoló vagyok: háztartást vezető anya vagyok. A férjem katona. Látom, hogy nagyon sok munkát el lehet a katonaságban látni nőként is. Nem ítéltelek el, csak nem értem, hogy milyen alapon döntenél mások sorsáról. Engem ez felháborít, mert ne mondd már meg másoknak, hogy mire vágyjanak. Akinek az az álma, hogy otthon maradjon és vezesse a háztartást megteheti, ahogy más meg mehet katonának. Szerencsére már nem abban a korban élünk, amikor a nőnek nincs döntési joga. Vagy szerinted ez jobb lenne? Férfi vagy? Katona vagy? Ha nem vagy katona, miért zavar ez téged és miért szólsz bele? Annyira felhúztam magam!
2009. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező! Te sem álltál sorban, amikor a toleranciát osztogatták. A diszkriminációnál már előre tolakodhattál a kommentjeid alapján...
2009. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ha a nő otthon marad, miből él meg a család?A legtöbb nő kénytelen dolgozni, hogy fent tudják magukat tartani! Én nem döntök semmiről, hangsúlyoznám, hogy ez a személyes véleményem!Ahhoz pedig van tán jogom!?Igen az utcai örömlányokat is elítélem!
2009. júl. 23. 20:59
 10/26 anonim ***** válasza:
21%
Miért? Régen ki tartotta el a háztartásbelieket? A férj, ahogy ma is. Már aki megteheti, de ez régen is így volt. A nagymamám is dolgozott anno, hordta a maltert, majd meg szakadt. Ahhoz képest manapság arany életünk van nekünk, nőknek. Ha te férfi vagy, mit izgatod magad ilyeneken? Foglalkozz a saját problémáiddal.
2009. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!