Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai magyar katonákról?

Figyelt kérdés
Nem egész honvédségről hanem a katonákról(nem hogy sikkasztanak meg pénzkidobás)hanem értitek na:)
2010. júl. 11. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a katonákkal. Biztos van köztük is egy két ember akit némi ismerettség után szívesen elküldenék a ......., de hol nincsennek ilyen emberek??? Nem vagyunk tökéletesek!!! Amúúgy meg tisztelem őket, mert vállalták azt a sok nehézséget ami a katonáskodással jár(távol van a család, bármikor behívhatnak stb.).
2010. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A katonák is ugyanolyan emberekből lesznek, mint te vagy akárki, őket is anya szülte, nem tudom mire irányult a kérdésed.

Egy katona

2010. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint semmi bajom a katonákkal, sőt még beszélgetni is szeretek velük :D. Egyszer jött 150 rendőr és 200 katona a sulinkba az árvíz miatt (a suliba voltak elszállásolva). Na én imádom a katonákat és leültem velük beszélgetni :D. Szerintem rendesek a katonák. Igaz, hogy régebben minden más volt a seregben is de erről nem a katonák tehetnek.
2010. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A katonák társadalmi elfogadottságára gondoltam:)
2010. júl. 12. 13:54
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Míg a katona teng-leng a mai világban, addig a rendőr gürcöl naphosszat.
2010. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 vzs ***** válasza:
100%
Utolsó! nem értek egyet! Én úgy szoktam fogalmazni, hogy a rendőr mindig dolgozik, de keveset, a katona ritkán, de akkor sokat. Olyankor nem hinném, hogy megállná a helyét, hogy teng-leng...
2010. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

én katona létemre 12 órás műszakokat húzok le 3 éve.....

teng-leng? elmész te tudod hova....

2010. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

"katona létemre 12 órás műszakokat húzok le"


Mit csinál egy katona egy 12 órás műszakban?

2010. júl. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Ül a popsiján. Vagy maszekol 12 órában. :-))
2010. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
na ide lehet figyelni!! katona vagyok (igaz nem a magyar erőknél) és ha nincs háborús helyzet, akkor megasrangú személyeket, épületeket, értékes szállítmányokat őrzünk, ami igenis megterhelő munka! Az elsődleges terepszemlék, a stratégiák kitalálása és BETANÍTÁSA(!!! lényeges!!!) egy esetleges támadás kivédésére, stb. Úgyhogy egy katona nem csak ül a seggén és várja h kirugdossák Irakba vagy Afganisztánba. Ehez hozzáfűzném, hogy az maga a pokol mikor megtudod, hogy ki kell menned... De kint már nem olyan szörnyű. Na, mind egy. Egyébként szerintetek kik építették Mo-n a gátakat a polgári- és katasztrófavédelemmel?? Kik állnak mindig készenlétben éles fegyverekkel, ugrásra készen menetkész ruházattal és harckocsikal a TI védelmetekre??! Ezen el kéne gondolkozni!
2010. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!