Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai magyar katonákról?

Figyelt kérdés
Nem egész honvédségről hanem a katonákról(nem hogy sikkasztanak meg pénzkidobás)hanem értitek na:)
2010. júl. 11. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Rendesek voltak mikor rossz fát tettünk a tűzre jujj, de még milyen rosszat, de ejnyebejnye volt azt mentünk tovább.
2010. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Van ott egy pár profi aki már a bevonulás előtt keni-vágja a harcászatot, plusz saját cuccokkal szereli fel magát, meg van nagyon sok szerencsétlen, aki önhibáján kívül max. ágyútölteléknek jó. Hála a hiányos és hibás kiképzésnek és az elavult és szintén hiányos felszerelésnek.
2010. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kirájok
2010. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az a munkás aki a 12 órás műszakban pl 7 fok hidegben szalag mellett pulykaszárnyat csontoz, az teng-lengésnek érzi amikor a katona "terepszemlével", meg "stratégia kitalálással" ölti ugyanezt az időt. Ha nem ezt csinálná, akkor a katonának nem lenne mit enni.

Nem akarom a katonák munkáját kisebbíteni, csak sokszor azt érzem, hogy lenézik a kisemberek munkáját, mert ők "a hazát védik". Ami jó ideje nem tényleges életveszély legtöbbjüknek.

2010. júl. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
utolsónak mondom, én vagyok az aki a terepszemlés dolgot írta, és én becsülöm a kétkezi munkát, amit te írtál. És abban igazad van, hogy a magyar katonák nincsenek életveszélyben, viszont én az SAS kötelékében vagyok, és már megjártam az iraki poklot, ezért írtam, amit írtam.
2010. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jók csak nem ütőképesek, de erről nem tehetnek. Ratyi felszereléssel nehéz ütőképes katonákat "gyártani". És az a baj, hogy kevesen vannak. Nem hiszem, hogy ha hasonló helyzet lenne mint a világháborúban, akkor a mi katonáink megvédenék a hazát. Tény hogy az utolsó leheletükig küzdenének teljes bedobással, de nem nyernénk. Kb. olyan lenne mint mikor biciklire pattanva mennénk a tankok ellen. (csak azért írtam ilyen szélsőséges példát, hogy érzékeld a felszereltséget). Ehhez jobb felszerelés kell, modern eszközök, de az meg pénz pénz pénz és elhiheted, hogy ha lenne se a hadseregbe nyomnák.
2010. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

hát a mai katona tökéletes lóvét kap de nem kell dolgozni

juttatásokat kap de nem kell dolgozni a szájuk huzzák de nem kell dolgozni

van hivatásos haverom és amikor azt kérdezem mit csinálsz abba az 1 hétbe amíg szolgálatba vagy csak anyit mond ülök hokizok és lesem a bejáratnál elhaladó csajokat na ez a véleményem

2010. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
kedves utolsó: arról hogy a barátod szarra se jó, csak arra h a portán verje a farkát, ebből csak az tűnik ki, hogy a katonák között is van semmirekellő, mint minden más szakmában.... (ezzel nem arra céloztam, hogy mindenki aki portán dolgozik, ilyen, sőt) ha tényleg elszántan katona akarna lenni, akor nem a portán ülne...
2010. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!