Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy mindenki ezt az országot akarja románok szlovákok franciák zsidók stb?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok mert már minden félét hallottam pl: kell a vízünk a franciáknak stb és még sok hasonló történet.Nem kell a fikázás hogy hogy gondolom meg ilyenek én ezeket csak hallottam lehet hogy csak pánikkeltés az egész?Véleményetekre lennék kiváncsi
2009. júl. 18. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

00:40


Nem értem miről beszélsz...


Az tény, hogy a legtöbb román, szlovák, szerb utálja a magyarokat mint a sz@rt. Ezt mindenki tudja. Ebből ki indulva ha tehetnék tétovázás nélkül nekünk jönnének.. gondolom erre gondolt a kérdező.


A zsidók pedig már felvásárolták Magyarországot szóval azok már elfoglaltak a drága maszoposoknak és szadeszosoknak köszönhetően.

2009. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

"Az tény, hogy a legtöbb román, szlovák, szerb utálja a magyarokat mint a sz@rt. Ezt mindenki tudja."


Sőt. Utálják egymást a dánok és németek; a hollandok és németek; a franciák és németek; a franciák és britek; az osztrákok és szlovénok; a románok és összes szomszédjuk; a horvátok és szlovénok; a szerbek és összes szomszédjuk, és sorolhatnám délig.


Európában alig találsz 2 szomszédos országot, amik ne ellenszenveznének egymással legalább egy kicsit. Még a portugálok és spanyolok jelentős része is utálja egymást, sőt, a svédek és norvégok között is létezik ellenszenv.


"Ebből ki indulva ha tehetnék tétovázás nélkül nekünk jönnének.. gondolom erre gondolt a kérdező."


Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor minden ország "tétovázás nélkül nekimenne" az összes szomszédjának. 700-800 évvel ezelőtt egyébként kb. így is mentek a dolgok, a béke ritkaság volt.


Óriási tévedés, hogy csak a magyaroknak vannak ellenséges szomszédai, és a világ népei ezt az országot tüntetik ki ellenszenvükkel. Fenét. A kérdező panaszát Romániában, szerbiában, Albániában és Franciaországban ugyanúgy elmondhatja bárki, mint akár Törökországban.


"A zsidók pedig már felvásárolták Magyarországot"


Azért, mert egy (1) zsidó, bizonyos Peresz egyszer poénból ezt találta mondani, ez már tény?


Érdekes a szélsőjobb észjárás. Máskor nem hisz a zsidóknak, mert hazug svindler népség, ebben az egy kérdésben viszont egy zsidó hanyagul odavetett szavainak megkérdőjelezhetetlen hitelt adtok.

2009. júl. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%

Az utolsó válaszoló elég naív szerintem.


A szerbek, szlovákok biztos hogy egyből ugranának a tankokba ha tehetnék.Miután elfoglalták Mo-t elkezdenék írtani a lakosságot.Ebben 100%-ig biztos vagyok.


Semmivel nem tudnánk magunkat megvédeni.Hiába vagyunk NATO-tagok le se sz*rnák hogy megtámadtak.A szerbek is kiirtottak 8000 muzulmánt úgy hogy ott voltak békefenntartók.

2009. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

"A szerbek, szlovákok biztos hogy egyből ugranának a tankokba ha tehetnék."


Ha tehetnék? Ami mikor lenne? Most pl. miért nem tehetik?

2009. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy polgárháború vagy egy gazdasági-államcsőd esetén.
2009. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A ku.va annyát az összes f.szfejnek, akik ezt az országot tönkreakarják tenni(beleértve a búza, seggnyaló, köcsög kormányt is.A .... annyukat tegyék tönkre, akik megszülték őket.
2009. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Én mostanában azon gondolkozom, hogy letelepedek egy másik országba, amelyiknek van normális hadereje...

Elvégzem a középiskolást, aztán majd lesz valahogy.

Van valamennyi megtakarított pénzem, mondjuk az USA-ban valahol veszek egy kis lakást, talán sikerül egy főiskolára is bejutnom.

2009. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
bullshit
2009. dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A zsidó felvásárlás sajnos nem összeeskevüs-elmélet (én lennék a legboldogabb, ha az lenne), hanem tény. És itt nem csak Perez elszólásáról van szó, hanem arról pl., hogy a budapesti ingatlanberuházások 90%-a izraeli tőkéből történik (lakóparkok, plázák),vagy hogy a velencei tópartot szinte ingyen adták egy zsidónak, hogy ott építsen kaszinót. A kormány az állami földeket folyamatosan juttatja világháborús kárpótlás révén a zsidók kezébe, erre bizonyítékok is vannak, egyáltalán nem is titkolják.
2010. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy a szlovákok, románok, szerbek miért utálnak még minket. Magyar földből kerül ki a területük nagy része, most őszintén mi kell még nekik? Adjuk nekik még a megmaradt csonkaországot is, akkor talán már nem utálnának??? Hihetetlen, hogy nem elégednek meg ennyivel. Itt egyedül a magyaroknak lenne okuk utálniuk őket, persze ez is hülyeség, nem kell mindenkit utálni, náluk is vannak normális emberek, csak ugye sokukban igen erős a magyargyűlölet.
2010. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!