Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy mindenki ezt az országot akarja románok szlovákok franciák zsidók stb?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok mert már minden félét hallottam pl: kell a vízünk a franciáknak stb és még sok hasonló történet.Nem kell a fikázás hogy hogy gondolom meg ilyenek én ezeket csak hallottam lehet hogy csak pánikkeltés az egész?Véleményetekre lennék kiváncsi
2009. júl. 18. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Én is azt hallottam, hogy a víz miatt ilyen értékes a hazánk. Medencében élünk, ahol bárhol lefúrsz "édesvíz" van. A világon az iható víz hamarosan aranyat fog érni.

Azonkívül jó termőföldjeink vannak, ami szintén nem hátrány.

2009. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Igen mindenki ezt az országot akarja. A hazaáruló kormányunk meg kiárusítja, privatizál mindent a büdös szemétládája. A hadsereget meg persze leépítik.


Nehéz lesz megvédeni majd az aranyat érő vizet hadsereg nélkül...ki tudja mit hoz majd a jövő, hány háborút a víz miatt.

2009. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Ja... :-/


Én meg azt hallottam, hogy a magyarok mennek külföldre dolgozni és letelepedni, mert itthon nincs munkalehetőség és nem lehet megélni...


Akkor most mi van?


Akkor most van min civakodni?


Nekünk nem kell, másoknak kell, ENNYI! :]


Nem mindegy akkor már, hogy kik jönnek utánunk?... Nekem tökmindegy... :-P

2009. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

19:58


mert egy seggarc vagy.. azért mind1 neked.

2009. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

"Én meg azt hallottam, hogy a magyarok mennek külföldre dolgozni és letelepedni, mert itthon nincs munkalehetőség"


Véletlenül se vedd észre, hogy azért teszik tönkre az országoz, hogy könnyen el lehessen foglalni...

A Balaton vízszintje is csak addig volt alacsony ameddig a spekulánsok meg nem szerezték olcsón az ingatlanokat...

2009. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

20:26-nak


"... A Balaton vízszintje is csak addig volt alacsony ameddig a spekulánsok meg nem szerezték olcsón az ingatlanokat..."


Ja! A Mocsadékok mekkora gátakat építettek a Zalába, hogy ne tudjon a Balatonba folyni, meg átirányították az egészet az oroszoknak...

Meg a Sió csatornát is felrobbantották, hogy folyjon le a Balaton maradék vize is!


Ilyen kis R.hadékok ezek ott fenn...


Kik is?... Várjunk csak, a Balaton még a Fidesz idején volt alacsony és bűzös, mióta az MSZP van, azóta magas a vízállás és tisztul a víz is...


B.sszus, akkor már nem értem... 8-P


Most akkor kit is kell gyűlölnöm? :[

2009. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
azért józanul bele gondolva, mi nagyon is jól járnánk, ha a franciák elözönlenének minket .... most meg főleg, de jó ötlet .... csak sajnos sztem van azoknak annyi eszük h egy ilyen katasztróga sújtotta terület nem biztos h kell nekik
2009. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

Ebből a kérdésből is világosan látszik, hogy mekkora hülyeség a (szélső)jobboldal propagandája.

Minden a mi országunkat akarja elfoglalni, a románok, a szlávok, a zsidók, a franciák, az amerikaiak. Mert a mi országunk a legeslegjobb a földön stb...

Persze csak nálunk vannak hatalmas vízkészletek, hozzánk akar Izrael elköltözni, mert a Közel-Keleten veszélyes a helyzet. Csak kár, hogy erre a Perez nyilatkozaton kívül semmi bizonyíték nincs.

Tudjátok, ez pont olyan mint szegény Budaházy esete. Valahogy mindig mindenki ellene van. Érdekes, biztos, mert ő a hazát védő igaz mártír. Vagy azért, mert mindenkit állandóan b*szogat. Valamelyik múltkori tüntetésen felszólalt, hogy neki a Jobbik és a Gárda is túl puha. Milyen meglepő! Végülis az ember csak úgy lehet mártír, ha mindenki ellene van. Ha nem akarnak, majd ő megoldja.

2009. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
A "mindenki ezt az országot akarja" - sztori ebben a formájában rasszista összeesküvéselmélet. Az való igaz, hogy különböző európai egyezményekben Magyarország előzetes ígéretet tett különböző nagyvállalkozóknak, hogy az utolsó gatyáig szétprivatizálja az országot, de ez még közvetlenül a rendszerváltás utáni években történt. Az én véleményem az, hogy ez a kapitalizmus szelleme, nem egyik vagy másik kormány találmánya. Talán azt kéne újragondolni, tényleg akarjuk-e a kapitalizmust?! (Európa-szerte egyre terjed a vélemény arról, hogy talán mégsem.)
2009. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

"Ebből a kérdésből is világosan látszik, hogy mekkora hülyeség a (szélső)jobboldal propagandája.

Minden a mi országunkat akarja elfoglalni, a románok, a szlávok, a zsidók, a franciák, az amerikaiak."


10 éve Romániában voltam, és az újságosstandokon árultak egy "Sátáni összeesküvés" című könyvet, Drábik ottani megfelelőjének művét arról, hogy a világ gonosz erői szét akarják cincálni az istenadta Romániát. Azóta a szellemi visszafejlődésben oda jutott Magyarország, hogy a mi jobbikosaink is átvették ezt. akárcsak a sumer származás elméletét (a románok már 1980 körül "rájöttek", hogy a román nép 5000 éves és helyben alakult ki, meg a világ összes civilizációja tőlük származik. A jobbikosok csak mostanában kezdik felfedezni az 5000 éves sumer gyökereiket:))))


Ködevők mindenhol vannak, és gazdasági válság idején felszaporodnak szemmel láthatóan.

2009. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!