Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen a 13DBLE Francia...

Milyen a 13DBLE Francia Idegen légió? Meséljetek nekem róla!

Figyelt kérdés
Szóval a 13DBLE mit csinál? Mi a feladata? Mennyire veszélyes? és ha elmegyek a francia idegen légióba és megfelelek fizikailag és szellemileg is akkor először betesznek a 2REG be vagy én választhatok ezredet? vagy hogy van? ha lehet ne oldalt linkeljetek, kössz!

2012. júl. 17. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

a djibouti helyőrség.(most már az Arab Emirátusokban van, ha jól tudom.) Kemény hely, de nagyon jól fizet, csak 1-2 hely van ide a kiképzés végén. 2 évet lehet itt szolgálni, addig nem is mehetsz haza. Jogosítvány szükséges.


Nagyjából egész nap edzés,kiképzés van...ami nagyon kemény, főleg abban a hőségben. :)

Feladata természetesen a rendfenntartás. Azért tették át djibouti-ból az Emirátusokba,hogy megakadályozzák az Arab tavasz továbbterjedését. (többek között ezért...)

Semmivel nem veszélyesebb a többi ezredtől, mivel a 3REI-ben,vagy a 2REG-ben ugyanannyi veszély van. :) Annyi,hogy itt keményebb a kiképzés.

Csak akkor választhatsz ezredet, ha nagyon előkelő helyen végeztél a tesztek során. különben ők dönti kel,hogy neked melyik ezred lenne a legmegfelelőbb. Mindenki a 2REG-be akar menni,mert ott kevesebb a megkötés.


Ha van kérdésed,írj! ;)

2012. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, te is légiós vagy?
2012. júl. 18. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Légiós, viszont tudok egypár dolgot... :)
2012. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Nagyjából egész nap edzés,kiképzés van...ami nagyon kemény, főleg abban a hőségben"


A 13dble Ben pont hogy az állandó hideg az eső és a szél a legrosszabb egyáltalán nem a hőség!

Inkább menj az ejtőernyősökhoz kedves kérdező


Én légiós voltam szóval tudom

szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!