Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Azt tervezem, hogy kimegyek a...

Bully1992 kérdése:

Azt tervezem, hogy kimegyek a Francia Idegenlégióba.176cm és 65kg vagyok. Ha az egyik fogamból hiányzik egy darab akk. felvennének e vagy meg kéne csináltatnom illetve a tetoválás kizáró ok e? (a bal mellkasomat fedi illetve a vállba is beleér. )

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tetoválás nem gond, de a fogadat csináltasd meg.
2012. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha a tetkó nem egy horogkereszt vagy valami hasonló, akkor nincs gond.
2012. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20 évesen gyenge fizikummal nem gondolnám ezt jó ötletnek
2012. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A fizikumommal nincs semmi baj. Kifejezetten sportos alkat vagyok. Emiatt nem aggódom.
2012. jún. 9. 12:43
 5/12 anonim ***** válasza:

na épp ez az

te leszel ott a legkisebb, mindenkinek te leszel a szajhája, de ha neked ez kell

2012. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Te nagyon elvagy tévedve ember. Oda nem csak 2méter feletti embereket vesznek fel. A 176 cm-el átlagos vagyok. U.h. nem tudom te miröl beszélsz.
2012. jún. 9. 14:03
 7/12 anonim ***** válasza:

A 2/ és a 4/ válaszoló bizony eléggé el van tévedve... -_-


A tetoválással nincsen gond. Nem is Légiós az,akinek nincs valamilyen tetoválása. ;)

Fogad miatt felvesznek. Bár most hirtelen ebben nem vagyok biztos. Annyit tudok,hogy lyukas,rossz fogad nem lehet...mert akkor visszaküldenek. Tömött fogad már lehet,az nem akadály. Töröttet viszont nem tudom most...de ha gondolod,utánanézek. ;)

2012. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem azt írtam, hogy nem vesznek fel, ezekszerint a szövegértelmezéseel is gondod van

azt írtam, hogy szajha leszel

2012. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az 5 válaszolónak köszönöm a kommentjét és ha esetleg megtudná mondani ,hogy tényleg gond e a törött fog azt meg köszönném mert feleslegesem nem adnék ki 20-30 ezret megcsináltatni. :) A 6-tól meg azt kérném h tanuljon meg szöveget értelmezni mert egyszer sem arra válaszolta amit én írtam.
2012. jún. 10. 01:30
 10/12 Horvath Szabolcs válasza:
A fogaidat mindenkeppen csinaltasd meg.Mi elott nekivagol az utnak csak azt tudom ajanlani,hogy kezdjel el futni(cooper teszt 3km),huzodzkodni,fekvotamaszt nyomni es ha van ra lehetoseged koteletmaszni.A magassaggal kapcsolatban pedig nem vagy kicsi van toled kisebb termetu ember is a legioban.Irj ha megkerdesed van szivesen valaszolok. Ancine legionnaire
2012. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!