Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Felvesznek így a Francia...

Felvesznek így a Francia Idegenlégióba? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Még van vissza 3,5 fél évem amíg elmegyek a francia idegenlégióba!

Minden nap 6 kilómétert futok 1 Megálással és Pihenővel!

1 órán keresztül gyúrok 15 kilóval minden hova... Hétvégente 30-al... Ha ezeket minden nap csinálom 3,5 éven át akkor meglessz a megfelelő fizikumom a felvtelhez ugye? Persze a sulyzúk nagyságát növelem...



2012. ápr. 18. 19:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap súlyzózól, akkor tönkreteszed az izmaidat.
2012. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Lelkileg is készülj,mert nem játszótérre mész!!!
2012. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
De előtte erre is felkészítenek,választhatsz majd.
2012. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szerintem olvass utána a követelményeknek és a feltételeknek.. Lehet tökéletes a fizikai erőpróbád, ha a pszichológiai teszten kivágnak.


Meg nem ártana valamiféle egyéb ismeretekkel is bírni, pl. érteni valamilyen katonaság által hasznosítható dologhoz. Mondjuk a járműjavítás, járművezetés stb...


Az idegenlégió nem annyi hogy odamegyek, erős vagyok és utána öt éven keresztül lövöldözök megállás nélkül. Olyan mint bármilyen hadsereg.

Meg lehet nem ártana a magyaron kívül valamilyen nyelven/nyelveken legalább egy keveset beszélni. A franciák nem fognak a kedvedért magyarul megtanulni.


Igaz nem túl jól fordították le a szövegeket, de inkább olvass utána a dolgoknak:


[link]

2012. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy katona?

Figyelj...

Erős nem leszel Csak attól,hogy 1 órát súlyzózol.:D

Egész nap súlyzózhatsz, de ha nem eszel elegendő fehérjét,akkor az izmod sem fog épülni. Futás az jó...


Felvételi sport része:>>>


Az első része a Luc Leger ingafutás-teszt: 20

méteres szakaszokat kell futni egyre gyorsuló ütemben. Aki otthon a Cooper-teszten (12 perces

futás) meg tudja futni a 3000 métert, annak itt sem lesz problémája. A futás után húzódzkodni

kell vállszélességben, kifelé néző tenyérrel, összekulcsolt lábbal, állig kihúzva és utána teljesen

leengedve magad. 4 a hivatalos minimum, ha 10-et csinálsz, már biztonságban vagy. Utána

még fel kell másznod az 5 méteres kötélre, de a lábadat is használhatod és nincs stopper,

úgyhogy ez senkinek nem okoz problémát.


Hogyha addig még tájékozódsz, és nem súlyzózol összevissza és normálisan felkészülsz,akkor mindenképpen lehet esélyed.

De hidd el, ha még fiatal vagy,akkor ne a Légión gondolkodj...van más lehetőség is az életben

Ha valami nem világos,írj nyugodtan.

;) :D

2012. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mi vàr engem ott...

Olyam barátommal megyek akivel kb 4 éves korunk óta a legjobb haberom, egymásra bármikor számíthatunk, és nemvagyok analfabéta.

ügyes kezü vagyok, vékony alkatú, 3 éve airsoftozok kb, vág az ezem, szerintem nemlessz gondom!

2012. ápr. 18. 22:05
 7/25 anonim ***** válasza:
Az ezed?
2012. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Fő az önbizalom :D


Viszont én sem ajánlom a mindennapi gyúrást. Én heti négy alkalommal szoktam, három nap pihenő. Szerintem inkább olvass utána (akár a neten, akár a szakirodalomban), vagy kérdezz meg egy hozzáértőt, hogy hogyan kell úgy gyúrni, hogy az jó is legyen és esetleg ne tedd tönkre az izmaidat.


Másrészt, ha már régebb óta nekikezdtél, akkor ajánlom, hogy egy adott alkalommal csak néhány izomcsoportra összpontosíts. Pl. egy nap bicepsz - alkar, egy másik nap tricepsz - váll, stb.

2012. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"Felvesznek így a Francia Idegenlégióba?"


Felvesznek, ha csak a fizikai részét nézzük. De az a legkevesebb. A fizikai felvételit kb. mindenki meg tudja csinálni, ha megvan a két keze, két lába.

Ami nehéz az a pszichikai rész és - ha felvettek akkor - az ami utána vár rád.

Pszichikailag nem nagyon tudsz készülni. Vagy megvan benned ami kell, vagy nincs. Ez ott gyorsan el fog dőlni.

Fizikailag tudsz még készülni és kell is, de nem a felvételire, hanem a kiképzésre. A gyúrást felejtsd el. Ha valaki nagyon kigyúrt az ott kifejezetten hátrány. Húzódzkodás, tolódzkodás, fekvőtámasz, felülés. Max ennyi.

Menj rá a futásra erősen. Ha le tudsz majd futni egy maratoni távot megállás nélkül, teljes menetfelszerelésben, nehéz terepen, kb. akkor mondhatod hogy fizikálisan felkészültél a légióra.

2012. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

a futást vedd le heti 3-ra, a gyúrást is heti 3-ra.

14és fél éves vagy, nem? Nemtudod mi akarsz lenni. Minimálbért fogsz keresni! Egy átlagos francia szakmunkás is többet keres.

2012. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!