Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Felvesznek így a Francia...

Felvesznek így a Francia Idegenlégióba? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Még van vissza 3,5 fél évem amíg elmegyek a francia idegenlégióba!

Minden nap 6 kilómétert futok 1 Megálással és Pihenővel!

1 órán keresztül gyúrok 15 kilóval minden hova... Hétvégente 30-al... Ha ezeket minden nap csinálom 3,5 éven át akkor meglessz a megfelelő fizikumom a felvtelhez ugye? Persze a sulyzúk nagyságát növelem...



2012. ápr. 18. 19:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Igen, utolsó előttinek igaza van.

A mentális rész a nehéz, Castel, ami a felvétel után vár rád. Maga a kiképzés!

Gyúrásnál meg csak calisthenics, vagyis saját testsúllyal való edzés.

Figyelmedbe ajánlanám a "fegyencedzés" című könyvet ehhez.

Futás mehet nyugodtan. Lábaknak bírni kell mindenképpen a megterhelést! Bár ott 30 vagy 50 kilós hátizsákkal fogtok egész nap menetelni+ a FAMAS-t is cipelni kell. :)

2012. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ja-ja

a fegyencedzést csináld.

súlyzós edzésnek kettlebbell-re járj.

és nem ártana valami küzdősport,ha bunyóznod kell majd a többikkel,mert te leszel az egyik legfiatalabb és tuti,hogy be leszel kóstolva.

pl ökölvívás.

a konditerem felejtős.

úszni is tanulj meg.

2012. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egyszóval: Minél sokoldalúbbá fejleszted magad úgy fizikai, mint mentális téren, annál jobban nő az esélyed a bejutásra.
2012. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálok alkalmazkodni!:D
2012. máj. 2. 22:52
 15/25 anonim ***** válasza:
58%

Én is ki szeretnék menni, ahogy szerintem sokan. Tegnap döntöttem el, elkezdtem franciát tanulni(angol, német megy), jogsi van, sportoló voltam, van diplomám és munkanélküli vagyok. Szóval ezt még élvezném is. :) Alig várom, hogy képenb.sszanak fekvőtámasz közben... :)

Szerintem egy katonának nem szabad kigyúrtnak lennie, persze legyen jó a fizikuma, de inkább atletikus legyen. Túl erős ember lassú(közelharc), nem fürge, saját magát nem bírja el, beszorul...stb. Szerintem az a szerencsés, ha sima ügy 15km futás 35 fokban...felkészülni úgysem lehet igazán. Majd belénkverik a franciát, fegyverhasználatot, mindent. Szó szerint, méghozzá ingyen!

2012. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A gazdag emberek drága pénzeket fizetnek ki egy-egy fogyókúráért és francia nyelvtanfolyamért... Nos, Ti ezt mind ingyen megkapjátok! ;)
2012. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ez így van! :DD

Azért megjegyzem, hogy írták, hogy a fiatalokat kóstolgatják és egyebek, meg fegyencképzés és egyebek...

Ez nem az ész nélkül cigányok Magyarországon a börtönben című fejezet! Itt mindennek van logikája, még annak is ami ostoba parancs. Nem lehet diszkriminálni valakit a kora, bőrszíne vagy akármi miatt, mindez nem azért, hogy nehogy a mimóza lelkük megsérüljön, hanem egész más okból! Széthúzás nem megengedett, köteles mindenki szeretni egymást bőrszín és minden feltétel nélkül, mert hatékony csapatmunka így lehetséges! Mi van akkor, ha egy taknyos feketeseggű menti meg a fehér seggem. És ugyanez elvárt! Pofon tehát lesz, de nem mindegy hogyan. A kiképző feltételezhetően szeretetből rúg pofán, ha nem hozod a formát(mondjuk még mindig nem vágod a franciát), de te nem tehetsz kárt a társaidon, kivéve, ha szeretetből a kiképző nem kér rá. Nem a te dolgod! Megtorolnak minden bandát! Mert az csak egy lehet!

2012. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"fegyencképzés":DDDD

ezen besírtam:).

guglizz már rá a fegyencedzés könyvre te!

2012. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Az unokatesóm,3 éve ment ki a légióba, ha ez segít akkor kb 186 cm és közelíti a 100 kilót, az ő elmondása alapján a kitartásra és nem csak az erőre kell edzened. Egyébként nem vészes vannak ott magyarok is szép számmal, és mindig van aki segít ha valamit nem értesz. Unokatesóm is 0 francia tudással ment ki. A képzés nem veszélyes hiába mondják, amikor nem kell terepre menni akkor ugyanúgy van munkaidő mint egy gyárban. A kezdő fizetés 1000 euro/hó, ha kiküldenek máshova pár hónapra vagy évre(Guyana, Chad, dzsibuti) akkor ennek több mint kétszerese a havi.Persze ha vállalod hogy kimész, mert nem kötelező ott sem. Unokatesóm 3 év alatt egyszer sem keveredett tűzharcba, és a közelében sem volt ilyen. Remélem segítettem.
2012. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
1000 € nem egy nagy összeg.
2012. máj. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!