Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Felvesznek így a Francia...

Felvesznek így a Francia Idegenlégióba? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Még van vissza 3,5 fél évem amíg elmegyek a francia idegenlégióba!

Minden nap 6 kilómétert futok 1 Megálással és Pihenővel!

1 órán keresztül gyúrok 15 kilóval minden hova... Hétvégente 30-al... Ha ezeket minden nap csinálom 3,5 éven át akkor meglessz a megfelelő fizikumom a felvtelhez ugye? Persze a sulyzúk nagyságát növelem...



2012. ápr. 18. 19:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

1043, de csak 4 hónapos kiképzés alatt, utána több. +szállás, minőségi kaja, ruha minden l.ófa.z.

Lefordítva szerintem nettó 20 millió/5év(néha költesz, 45nap szabadnap évente), francia állampolgárság, utána életjáradék nem olyan rossz+ sza.sz a magyar új adókra!

2012. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Jah,csakhogy nem mindenki húzza ki azt az 5 évet. ;)

Szállás,meg kaja egyáltalán nem minőségi. 5 év után te nem fogsz kapni nyugdíjat meg életjáradékot. az 20 év teljes szolgálat után jár. Állampolgárság viszont lesz,igaz sokra nem mész vele.

+ kereshetsz 20 millión felül is bőven, de az életed egy része bizony kimarad, és számolni kell azzal is h a Légióban néha :) olyan megaláztatásokban lesz részed,amit civil életedben el sem tudtál képzelni.

De so kiskert mindenkinek! ;) ♥ ♥ ♥

2012. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Én úgy emlékszem, 15 év szolgálat után kapsz nyugdíjat, és 1 évig nem te vagy te. Elveszik a személyes papírokat, és az igazi nevedhez hasonló álnevet kapsz, így nem tudsz hazautazni, de ha ügyesen elrejted és megmondod, hogy nem hoztad akkor megoldható, mivel nincs határ, de nagyon vigyázni kell mert ha lebuksz annak komoly következményei vannak.
2012. jún. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 legion ***** válasza:
Ha már úgy is ilyen sok időd van még,tanulj franciául.És nem kell hülyére gyúrnod magad,nem konditerem lesz a felvételin,hanem húzódzkodó.Tudom,mert 3 hete jöttem vissza.Hagyd a konditermet,egy ember szerintem saját súllyal edzzen,és ne súlyokkal,ahogy a többi kis zéró.Futópadra rá se nézz,futópályára annál inkább,és gyakorold a Coopert!
2012. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A súlyzózáson nyugodtan könnyíthetsz, inkább a futásra koncentrálj! Én is 14 vagyok és dettó szeretnék kimenni a Légióba, úgyhogy itt van egy link, ami segít: http://www.youtube.com/watch?v=ildahRqe0ZA (ebből már szinte az összes választ tudom, azoktól, akik bejutottak oda)
2012. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!