Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Betyárseregbe hogy lehet belépni?

-adolf- kérdése:

Betyárseregbe hogy lehet belépni?

Figyelt kérdés
fajér megyében lakom

2012. jún. 8. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
www.betyarsereg.hu és írsz nekik
2012. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Kitöltesz egy IQ tesztet, ha 10 alatt van mehetsz, beléphetsz a Pusztanindzsákok seregébe.
2012. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Csak úgy zárójelben, hogy összetörjem az illúzióidat, a betyársereg sem egy szent tehén feltétlen. Sok agresszív, való életben semmit el nem ért ostoba ember van közöttük. Sok kocsmai verekedés köthető hozzájuk.

Ha már mindenképp pörögni akarsz, akkor ott a Gárda. Azok legalább bizonyítottan a jó ügyért harcolnak.

2012. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Csak megsúgom, hogy voltak segíteni a rendet fent tartani valamelyik városban (most pontos nem tudom, hogy hol), és képzeld. Nem verekedtek, nem szóltak be senkinek, sőt...

Segítettek az idős embereknek is.


Egyébként ide nem léphet be akárki. Ezek az emberek jártasak valamilyen harcművészetben (ezt ajánlom neked is, hogy előtte próbálkozz hasonlóval), szóval nem hinném, hogy olyan "semmirekellő" emberek lennének.


Ha már itt járunk. Az előttem két válaszoló se jobb náluk, hisz ti is általánosítotok. Akkor nem értem, mire ez a nagyképűség?

2012. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nos én azért nem lépek be Gárdába mert nem akarom hogy kössenek a szabályok a gárdisták lassan nem Árpád apánk hívei hanem Gandhié ... én a cigányság ellen akarok harcolni és teszem is ! de egyedül kevés vagyok , egyébként országos döntős voltam pár éve súlylökésben d eez amúlt .. mostmár 21 éves vagyok 150 kilóba nyomok 5-öt6-6ot ;)szóvalelég sportos alkatom van
2012. jún. 22. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben, írsz egy levelet. Nem tudom, hogy válaszolnak-e, de egy próbát mindenképp megér. :)
2012. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyurmagyuri vagy, oké, de 2-3 barna téged is ugyanúgy megkéselne, mint bárki mást. Tanulj valami önvédelmet, izom nem minden, kell az ész is.


A betyár sereg kocsmai verekedéseiről pont a kurucon olvastam amúgy, ők meg nyilván nem akarnak senkit se lehúzni, csak úgy heccből.

2012. jún. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hosszú és nehézkes folyamat a tagsággá válás, de ha megfelelsz az erőnléti és mentális teszten közéjük tartozhatsz. Írj egy emailt nekik: fajnemesites@gmail.com
2016. febr. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!