Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményed a Fidelitas-ró...

Mi a véleményed a Fidelitas-ról? Érdemes belépni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Belépni? Inkább a rozsdás szögbe!
2012. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
A te döntésed, de igen.
2012. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Én azt mondom, hogy mindenképpen. Én a Societasnak vagyok a tagja, de gondolom a kettő ugyanúgy müxik. Itt remek a társaság, ha éppen nem az országban össze-vissza járunk buliról bulira, akkor közös programokat csinálunk, vagy politikai rendezvényeken veszünk részt. Nagyon jó érzés tartozni valahova, ahol ugyanúgy gondolkodnak, mint Te.

Ha van bármilyen politikai ambíciód, mindenképpen lépj be, hiszen minden az ifjúsági szervezetben kezdődik, ott tudod átlátni a rendszer működését, ott tudsz megismerni rengeteg fontos és befolyásos embert, találkozhatsz a "nagyokkal".

Én sajnos gyorsan hányingert kaptam a politikai csatározásoktól, pedig először még sokra akartam vinni, most már csak a társaságért és az örök barátságok miatt vagyok tag. Meg persze a jövőbeni szívességekért ;) :D

Szerintem lépj be, próbáld ki, ha nem tetszik, max kilépsz, de ha másért nem a bulikért és az új emberek miatt megéri.

2012. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
100%

Hogy érdemes-e? Valószínűleg igen.

De személy szerint eszembe nem jutna.

2012. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már a Fideszbe is beléphetsz! Én nem tenném,de a te dolgod.
2012. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Mint az egyik itt jól leírta.

"jövőbeni szívességekért ;) :D" Már ő is tudja a kapcsolatok, Ha a banda tagja vagy idővel mindent eléhetsz. Látod a kormányszóviő cége is mennyi zsugát kapott. És a Nyerges meg a többi.

2012. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy valamikor sokára még jól jársz vele majd, ha belépsz, de nem biztos. Annak, akinek ekkora hatalma van mint most a Fidesznek, mindig rengeteg s€ggnyalója van (bocs), tehát nagy a konkurrencia. Talán jobban jársz, ha megpróbálod kizsugázni, hogy ki váltja majd a fideszt, és ott benyomulsz még idejekorán, te akkor ott 'régi harcostárs' leszel, nem egy a sok nyalonc közül.


A véleményemet inkább ne akard megtudni amúgy ezekről :D

Nekem eszem ágában nem lenne ilyenekhez belépni.

De neked sem javasolnám, hogy nagy dobra verd. (szerintem elég ciki)

2012. ápr. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt ez a pusztító alpáriság?
2012. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már bánom hogy nem léptem be, valószínűleg hamar meguntam volna, de lett volna egy ilyen élményem. Érdekes lehet belülről látni egy ilyen szervezetet, akkor 17-18 évesen pláne érdekelt, csak valamiért haboztam aztán elteltek az évek. Na meg büntetett előéletű vagyok, kinek kellenék :)
2012. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!