Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Annak idején sorozáskor miért...

Annak idején sorozáskor miért kellett meztelenre vetkezőni?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy így volt, szerintem nagyon megalázó és az emberi méltóságot sérti. Mi volt ennek az oka?

2012. máj. 8. 20:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
Ez volt az orvosi vizsgálat. Akkoriban még nem nyalta fényesre a s*gged a rendszer családi orvossal meg minden szarral. Az emberek többségét legutóbb akkor látta orvos, amikor megszülettek.
2012. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
11: Ehhez képest, amit írsz, amikor iskolába jártam, minden évben volt kötelező orvosi vizsgálat, kötelező fogorvosi vizsgálat, s ma pont ugyanannyi körzeti orvos dolgozik a környékünkön, mint a hatvanas, hetvenes években. A kórházi ellátás pedig a korszakhoz képest jobb volt, mint ma.
2012. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%

"Sajnos a kommunizmus arról volt híres..."


De könyörgöm, ez egy militáris intézkedés, semmi köze nem volt a rendszerhez! Ha láttad a Hair-t, ott is ugyanezt csinálták a sorozáson az USA-ban. Sőt, gondolom ma is így megy sok helyen. Meg egyébként az eü. vizsgálat mellett a bizalom jele is hogy meztelenül kell mutatkoznod a felettesek előtt - nem erőszakoltak meg soha senkit sorozáson.

2012. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%

"Ehhez képest, amit írsz"


Ehhez képest 1988-ban, amikor először jött vizitre iskolaorvos, az osztályban két gyereket leszámítva senkinek nem volt kórtörténete, a születési bizonyítványt leszámítva más papírjuk se nagyon. Később, a gimiben hasonló volt a helyzet, főleg a faluról ingázó vagy bentlakásban lakó kollégákat még életében nem látta orvos, sőt, még szülész sem, mert a szülést a falu bábja vezette le. Kilencedikben újraoltották szinte minden ellen az egész bagázst, mert senki nem tudta, mi ellen van beoltva, és mi ellen nincs. Amikor sorozásra mentem, sok jelenlévő még a személyazonosságát sem tudta igazolni, nemhogy még orvosi papírok.

2012. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem kellett úgy általában meztelenre vetkőzni, csak alsógatyára. Az alsógatyát csak egy pillanatra tolatták le, de ilyen ma is bármikor előfordul.
2012. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Hivatásos katonának jelentkeztem az egyetemre idén.....van orvosi vizsgálat, ahol ugyanúgy le kell tolni a gatyát, hogy megvizsgáljanak.........az egész abból állt, hogy egy orvos és egy asszisztens nő előtt letolod, az orvos megnézi (jobb esetben az asszisztens nő is xd )és kész...az egész 1 perc.....és nincs vazelinos matatás vagy ehhez hasonlók...
2012. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%

Előző vok:

Sőt olyan is van hogy drogteszten a hátad mögött állnak miközben pisilsz egy kis pohárkába....felemelő élmény -.-

2012. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

Megalázó és fájdalmas az is tud lenni, ha nem kell vetkőzni. Én így jártam. súlyos gerincbetegséggel élek együtt. Mondhatnám, megszoktam. De lehet.

Amikor sorozásra hívtak, vittem a „rögöny” felvételeket.

Vetkőzzön, mondja az orvos. Közben húzza ki a filmet a borítékból. Nem vetkőzzön veti oda. Hát nekem az jobban fájt, mintha a torkomig dugta volna fel az ujját.

Bocs az offért.

2012. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mustafa33 ***** válasza:
21%

Ha katolikus papnak vagy szerzetesnek mennél, akkor is "megmogyoróznak" bizottságilag, megvan e "mindened". Ha apácának mennél, akkor is fizikailag győződnek meg valódi teljes nőiességedről. Szóval ki kel szürniük a travikat és shemalekat, nehogy bekerüljenek másneműek egy kolostorba, vagy papi posztra. Ha hiányzik akár csak egy is, nem vesznek fel.

Amelyik egyházban vannak női papok is, ott nem tudom hogy van e ilyen.

2012. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!