Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Magyar Honvédség katonáinak...

A Magyar Honvédség katonáinak milyen bakancsuk van?

Figyelt kérdés

Tudnátok egy magyar surranóról képet küldeni?

Google nem a barátom! :S


2012. márc. 18. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Régebbi fajta nyári bakancs:

[link]


Újabb fajta nyári bakancs:

[link]


Régibb fajta sivatagi bakancs:

[link]


Újabb fajta sivatagi bakancs:

[link]


Átmeneti bakancs:

[link]

2012. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg szeretném tudni, hogy 5 kép linkelését miért kell lepontozni, ha azt kérte a kérdező, hogy linkeljünk képeket a Magyar Honvédség rendszeresített bakancsairól?

Ezt nemigen értem...

2012. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sem, én zöldet nyomtam :D
2012. márc. 19. 18:56
 4/8 anonim válasza:
100%

Gore-tex bakancsokat használnak!


Ez a nyári: [link]


A téliről sajna nem találtam képet, de hasonlóan néz ki.

2012. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

milyen? k*rva büdös! nekem elhiheted. ha google tudna szagmintát, belinkelném.


(első kommentelőnek: vannak olyanok akik random benéznek kérdésekre és csuklóból negatívat nyomnak. ezért nem kell törődni a százalékokkal ;))

2012. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Már nem ide tartozva, de milyen sz@r már, hogy összeszedegeti több oldalról nem önhaszonra a linkeket oszt' leszavazzák :/

2012. márc. 20. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kösz az együttérzést és a zöld kezeket :)
2012. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A honvédségben örök a változás ruházat terén és teljesen kusza a rendszer. A viselhető termékekről a MH Öltözködési Szabályzat rendelkezik. A szabályzat viszont nincs párhuzamosítva a ruházati ellátó pontok kínálatával. Ezért van az, hogy mindenki azt visel amit épp betudott szerezni.


Ruházati boltban ez a két fajta bakancs "kapható" (néha hoznak):


- általános bakancs:


[link]


- nyári bakancs:


[link]


Az ISAF (Afganisztán), MFO (Sínai-félsziget), UNFICYP (Cipru) ezt a bakancsot kapja:


[link]


De láttam már ilyet is:


[link]


Itthon a két elsőnek említetten kívül találkozhatsz még (ez volt az eredeti nyárinak szánt bakancs):


[link]


Általános bakancs (a 65M és 87M kiváltására), Tisza bakancs, sajnos csak itt találtam képet:


[link]


A 65M (surranó) és 85M (a kerekített orrú surranó) bakancs 2014. december 31-ig viselhető.


Ezek voltak a rendszeresítettek, de előfordulnak nem rendszeresített bakancsok is. Ez egy ilyen hadsereg ahol bizonyos alakulatoknál azt lehet hordani amit akarsz.

2012. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!