Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valószínű hogy az Usa megtámad...

Valószínű hogy az Usa megtámadja Iránt?

Figyelt kérdés

Valószínű hogy az Usa megtámadja Iránt?

Az atom programjuk miatt?

Mely országok állnának az Usa illetve Irán oldalára?



2012. márc. 3. 08:24
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
9. Ha esetleg nem sikerül mindenkiben eloszlatnom a kételyt afelől, hogy az a valaki arra készül, amit állítok, akkor vagy kiprovokálok egy nagy büdös pofont, vagy pedig titokban tüzet gyújtok én -mert nekem van gyufám - és utána meg ordítok, mint a sakál, hogy: -Ugye én megmondtam!!!
2012. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Bamba vagy szimplán, az az igazság.
2012. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 gomzoli ***** válasza:
52-es, szerintem terád még a bamba jelző is túl hízelgő lenne. Szerintem a megszorult csapágyat cseréltesd ki ott fenn, ahonnan a csikorgó hangok kijönnek, amikor megpróbálsz egy értelmes mondatot összeállítani. Biztos pont emiatt van, hogy eddig még nem is sikerült...
2012. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda visszavágás :D Öcsém, ezen meddig dolgoztál? Miattam ne töltsél itt egész napokat, ezentúl úgy veszem, hogy minden szavamra mondasz valami frappánsat, csak könyörgök, kíméld azt a...valamit ott fent.
2012. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Te is ennek a zsidoberenc tarsasagnak a tagja vagy, akit izrael azert penzel, hogy mert fol mennyire utaljak mar oket? Igen, ez neked szolt te bombasztikus hozzaszolo...
2012. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Ja, vazze havi 3 millát kapok azért, hogy gyk-n Irán ellen propagáljak, jó mi? Tökre megéri szerintem. Édes jó Istenem....
2012. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!