Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valószínű hogy az Usa megtámad...

Valószínű hogy az Usa megtámadja Iránt?

Figyelt kérdés

Valószínű hogy az Usa megtámadja Iránt?

Az atom programjuk miatt?

Mely országok állnának az Usa illetve Irán oldalára?



2012. márc. 3. 08:24
1 2 3 4 5 6
 41/56 gomzoli ***** válasza:

" Útonálló, közveszélyes rezsimek "


Ezalatt gondolom Obamát és Netanjahut érted... Vagy mire alapozod a fenti jelzőket? Sorolj bármilyen elfogadható okot arra, miben érdemli meg az iráni, és a másik kettő miért is nem? Szerintem csak olyan dolgokat tudnál mondani, amiket az usa és az izrael megtett, de az irán még soha! Én és a gondolkodó emberek nagy része legalábbis kapásból tudnám sorolni az emberiség elleni bűnöket, amiket e kettő ország a múltbeli- és a jelenbeli háborúi során megtett! De téged ez ne zavarjon, hajtogasd csak amiket egy tisztességes európainak bólogatva hajtogatnia kell...

És az Usa azért nem fog Iránra támadni, mert ott van mögötte Kína. Vagy azért, mert szereti a békét, és nem szokása más országok belügyeiben turkálni, és erőszakkal beleavatkozni... ahogy eddig se tette vagy 6-szor...

2012. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
59%

"Én és a gondolkodó emberek nagy része legalábbis kapásból tudnám sorolni az emberiség elleni bűnöket, amiket e kettő ország a múltbeli- és a jelenbeli háborúi során megtett!"


Irán sem éppen az emberbarát rendszerével és visszafogott külpolitikai céljairól ismert. Csak megsúgom, hogy Irán külpolitikája annyiból áll, hogy arról fröcsög, hogy atomot fog dobni Izraelre és az USA-ra. Most komolyan? Ez szerinted békés szándék? Hosszú idő után az iráni lenne az első jogos háborúja az USA-nak.

2012. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Ne birald a perzsa nep diplomaciai hozzaallasat! (en meg nem olvastam hiteles forrasbol olyat, hogy ennyire dobaloznanak az atombombajukkal -ahogyan ezt te allitod -ami nekik ugye hivatalosan nincs is)

Mar csak azert se tedd, mert "csupan" nehany ezer eves diplomaciai multal rendelkeznek!

2012. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

Néhány ezer éves diplomáciai múlt? Milyen a diplomáciai múlt? :D Történelmi múltat akartál mondani szerintem.


Amúgy meg:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Beírod a google-ba, hogy Irán és ilyen hírek tömkelegét fogod kapni.

2012. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 gomzoli ***** válasza:

Ha már ilyen szorgos vagy, írd már be a guglidba azt is hogy izrael... vagy usa army, vagy ilyenek...

Aztán, ha már megtaláltad ezeket az "iráni fenyegetésről" szóló cikkeket, talán el is olvastad? A kijelentéseik csak reakciók!

2012. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
57%

Igen elolvastam őket. És mindegyik miről szól? Irán pampog, hogy fenyegetik. De ki és mivel?


Izrael szintén egy baromira képmutató állam, de Irán egy kész vicc.

2012. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Idézet:Irán megtámadtatása esetére megtorlással fenyeget: ilyen értelemben nyilatkozott vasárnap a Forradalmi Gárda parancsnokhelyettese. 2012.02.05.


Tehát megtámadtatása. Szerintem jogos. Mások szerint nem. Engem ha megtámadnak, védekezek. De nem verek szájba senkit aki szembejön velem, megelőző csapásként, mert:

1. Lehet, hogy ki akar rabolni mert zsebben van a keze? 2. Mi van, ha kést vagy pisztolyt markol?

3. Bizonyítékom nincs még, de majd szerzek.

4. Hallottam már ilyet, messziről ráordítok, hogy agyon fogom ütni, ha megpróbál kést, vagy pisztolyt szerezni a kirablásomhoz.

5. Rohadtul berágok rá, mert ez gúnyolódni kezd a félelmeimen, meg a minapi idióta reakciómon.

6. Ezért elkezdem én a nagyvilágba szertekürtölni, hogy ismerem ezt az embert, hallottam már, hogy petárdázni szokott, meg állítólag hőszivattyús fűtésrendszert telepít a kertjébe, pedig szerintem bunkert ás, mert lángba akarja borítani a környéket. Fiatalabb korában a téren a haverjaival kukákat is borogatott, meg füvezett is.

7. Nincs joga ahhoz, hogy hőszivattyút építsen, ez nem kifogás arra, hogy titokban a kertjében mindenféle ismeretlen tevékenységet végezzen, mikor ott az a rengeteg tűzifa....

8. Jól felcukkolom a környék összes lakóját azzal, hogy rájuk nézve is nagyon veszélyes ez az ember. Sőt még a szomszédos agglomerációban is szövetségesek után kajtatok, mert a tűz, amit lehet, hogy ez az ember gyújtani fog erős szélben akár őrájuk is átterjedhet, láttam, hallottam már ilyet.

2012. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Bambanyul, az a gond, hogy Irán megelőző csapással fenyeget. Eddig senki nem bántotta Iránt, azóta cseszegeti a fél világ, mióta megelőző támadással fenyeget, bár hogy mit előzne ez meg az kétséges, ugyanis senki nem tervezett semmit Irán ellen.
2012. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Irán? Biztos, hogy Iránra gondolsz?
2012. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 gomzoli ***** válasza:
Bambanyúl, végre valaki, aki túl lát a tányér szélén.
2012. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!