Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi kell ahhoz, hogy a hadsereg...

Mi kell ahhoz, hogy a hadseregben harci búvár legyek?

Figyelt kérdés
Mik az elő követelmények?
2011. júl. 31. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Hány éves vagy?
2011. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Túl sok discoweri channel-t nézel:D
2011. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jók a kommentek és mennyire igazak :)

Harcibúvár Magyarországon... :D:D:D

Amennyi tengerünk van,biztos oltári nagy szükségünk rá.

Meg lassan már annyi "más" érdek van itt hogy azt nem magyar katonák fogják védeni....


Kedves kérdező,ha neked ez az álmod én javaslom hogy keress egy olyan országot,ahol van lehetőséged bejutni a seregbe nem állampolgárként,mert azt hiszem van ilyenre is mód,pl a francia légió,na ott búvárkodhatsz meg lövöldözhetsz majd amikor valami afrikai gyémántbányát kell visszafoglalni..

Amúgy valahol olvastam külföldieknek szóló amcsi toborzóplakátot is csak már nem emlékszem hol!

2011. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A magyar hadseregben is van harci búvár képzés.Akármennyire hihetetlen.

[link]

2011. aug. 4. 14:52
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem hitetlenkedtem és megsérteni sem akartalak vele.Csak olyan fura hogy egy tenger nélküli országnak miért lenne szüksége harci búvárra.

Főleg hogy mindenki nehezen él,napról napra,ahová igazán kellen a pénz -pl oktatás,egészségügy- oda nem jut egy forint sem,a tanárok,orvosok százezer forint havi alamizsnáért robotolnak és közben pedig a hadseregben harcibúvárokat oktatnak....

Amúgy ha ez ennyire vonzó neked,javaslom nézd meg a Férfibecsület c. filmet Robert De Niróval.

Amerikában játszódik a seregben és egy elhivatott katonáról szól,akinek az élete a mélytengeri búvárkodás!

2011. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!