Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Dús keblű hölgyek vannak a...

Dús keblű hölgyek vannak a hadseregben? Nem nézik őket ki?

Figyelt kérdés

Vicc nélkül, kíváncsi vagyok erre.

Gondolom elég zavaró lehet. :/ Olvastam egy cikkben, hogy probléma is volt belőle, mivel a repeszmellény nyomta a teltebb keblű nőket.

Elég nehéz lehet így egyenrangúvá válni a férfiakkal...

Tapasztalatok, katonák és katonanők? Vélemények?


2011. jan. 30. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Én levágtam magamnak.
2011. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Mikor felveszek egyenruhat, meg nem mondanad, hogy mekkora mellem van, pedig nem kicsi. Hogy lenne zavaro, ha senki sem latja? A katonai egyenruha nem passzos, hogy kiadna az alakodat. A nyomodassal biztos, hogy vannak egyeseknek problemai, de mint mindenhez, hozza tudsz szokni idovel.


Szerintem ennek semmi koze sincs ahhoz, hogy egy no egyenrangunak van-e elkonyvelve, mert ez nem olyan, mint a filmekben, hogy a no kozszemlere teszi a melleit vagy kirakja a dekoltazsat...

2011. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos van ilyen ,de nem sűrűn 1 az 1millióból :D

de azért megnézném >.<

2011. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Van tobb nagy mellu katona is, nem 1 az 1 milliobol...ezt inkabb az edzeseken lehet latni, nem az egyenruhaban.


Mindenesetre meg mindig nem ertem, hogy ez hogy hat az egyenjogusagra. A no nem ferfi. Ezt mindenki tudja. Az egyenlo jogok meg a biologiai kulonbsegek nem egy lapra tartoznak.

2011. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

25 éve, amikor katona voltam, egy főhadnagy nő volt az orvosunk. Amikor először voltam nála nyár volt és ingben volt, a köpeny nem volt begombolva. Akkora gyönyörű mellei voltak, hogy a látványtól nem tudtam kinyögni mi bajom van!

Szégyen, nem szégyen utána könnyíteni kellett magamon a WC-n!

2011. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A k
2011. jan. 30. 18:00
 7/8 A kérdező kommentje:

Hopp bocsánat az előzőért...


Nos igaz, lehet, hogy rosszul fogalmaztam. :/

Arra próbáltam célozni, hogy a katonák közt végül is nincs különbség; ha nő, ha férfi az illető, attól még katona. Azonban mégis máshogy kell a nőkre a seregben tekinteni. Főleg a mellük, és az egyéb ilyen dolgok miatt. Ahogy tudom, nem szeretik, ha megkülönböztetik őket. :/


Köszi az eddigi válaszokat, várom a további véleményeket, tapasztalatokat! :)

2011. jan. 30. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem.Miért kellene a nőkre másképp tekinteni a mellük miatt???
2011. jan. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!