Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Európai unio vs. USA?

Európai unio vs. USA?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a gyakorlatban ilyen nem fordulhatna elő,hogy az USA,és az európai unió országai egymás ellen háborúznának.Na de mégis,ki kerülne ki győztesen,ha az unio 27 országa összetartana,és az USA ellen háborúzna?
2011. júl. 15. 23:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%
de végül is az is lehet hogy az Amerikának meg se kell mozdulniuk csak kilő a nasa egy petárdát és kész
2011. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

"csak kilő a nasa egy petárdát és kész"


Fail.

A NASA-nak rohadtul semmi köze az atomhoz. A NASA egy űrügynökség, nem katonai szerv.

2011. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
tudom de ha felajánlaná a hogy mit tom én má késő van és álmos vagyok már csak össze vissza beszélek boccs :D
2011. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
de egyébként ők nem lőhetnének ki valamilyen atom cuccot? csak kérdem
2011. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"de egyébként ők nem lőhetnének ki valamilyen atom cuccot? csak kérdem"


Nem. Nekik nincsenek atomfegyvereik.

2011. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
de ha adna neki Amerika?
2011. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"de ha adna neki Amerika?"

Akkor lenne. Ha nekem adnák akkor nekem is lenne.

2011. júl. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDD a Nasa civil szervezet.. Attól hogy a vörös keresztnek adnának fegyvereket nem biztos hogy használnák is őket. Amugy meg az ICBM-ekhez nemkell Nasa.. szépen elrepül az magától a légkörben. De mint ahogy a hideg háboruban sem mertek lőni atomot most se mernének.. Mellesleg pedig a németeken kivül majdnem mindenki háborúzott már az únióba elég erőteljesen..A don kanyarba drága barátom pedig azért söpörtek el minket mert nyári ruhazatba voltak az emberek. Senki nem számított rá hogy elfog húzódni a Barbarossa hadművelet, mindenki gyors győzelmet várt a németek részéről.
2011. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Europa legyőzné az USA-t, igaz nem lenne egyszerű de legyőzné.

Olvasom itt hogy az USA mennyit költ fegyverkezésre stb, de említük meg az európai unió sem marad el tőlle sőt!!!!!. Az UNIO stabilabb gazdaságilag, nagyobb ember erőforrással is rendelkezik, összegezve megnyerné az esetleges háborút(ami elképzelhetőleg be fog következni idővel, de bár soha ne kerülne ilyesmire sor.)

2013. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!