Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » USA katonáinak képzettésge...

USA katonáinak képzettésge túl van értékelve?

Figyelt kérdés
Vagy csak én gondolom így?Láttam műsort az elit alakulatainak kiképzéséről,és mit ne mondjak,saját magukat tették nevettségessé...Olyan klinikai körülmények között zajlik a kiképzés,hogy az egy vicc.A búvár alakulatot (nem tudom pontosan a nevét) rendes ÚSZÓ MEDENCÉBEN tanítnják.Véleményem szerint,egy ilyen kiképzéssel ha frontvonalon lennének,megijednének a kosztól...Úgy gondolom,hogy az idegenlégióban,vagy az oroszoknál sokkal életszerűbb,keményebb,embertpróbálóbb kiképzés van,mellesleg joban fel is készítik Őket az igazi "balhéra".Én többre tartom Őket..
2011. júl. 7. 20:43
1 2 3 4
 31/31 Gugu Gabor ***** válasza:
Tény hogy teljesen más, de nem hagyhatod figyelmen kívül hogy manapság nem hadseregek ellen harcolnak sem Irakban, sem Afganisztánban. Ez az eredményeken az alkalmazott módszereken stb. stb. meglátszik.
2011. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!