Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek ha lennének...

Szerintetek ha lennének ilyesmi rajzfilmjeink, népszerűbb lenne a katonai pálya a fiatalok körében?

2011. júl. 5. 10:25
1 2
 11/19 Pro Patria ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:12


"elvégre KIZÁRÓLAG pénzért viszi vásárra a bőrét"


Nem mindenki ilyen materialista, ne magadból indulj ki...

2011. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas, hogy a nagyja válaszoló igy lenézi a katonai pályafutást.

Amúgy meg a sereg reklámozza önmagát. Aki kihivásokra, életcélra vagy családra vágyik az jelentkezik vagy itthon, vagy a Francia Idegenlégióba.

2011. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%

Aki mocskolja a katonai pályát az bekaphatja.

Biztos megélhetés, életstílus, életcél, értelmes, nemes hivatás.

Én is erre a pályára készülök, és már tudom, hova megyek egyetemre, főiskolára, ahol ilyet oktatnak.

A mesék meg véleményem szerint nem fognak senkit katonai pályára ösztönözni, ehhez hathatósabb propaganda eszközök kellenének, szemléltetések gimnáziumokban, felső tagozatosoknak általánosban.

15/f

2011. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tudod, mint fiatal pályakezdő, azt kell mondjam, hogy a katonai pálya azért elég felkapott manapság kicsiny országunkban is... a tiszthelyettes képzőre 9x-es a túl jelentkezés, a ZMNE-ről nem is beszélve, no meg a szerdőséses állományba is elég nehéz bekerülni... szerintem a pálya népszerűségével nincs gond... nagyobb gond ennél, a kormány, aki leszabályozza a Honvédséglétszámát, létszámstoppot rendel el.... és még nagyobb gond, hogy ha nincs ismerősöd, akkor lehetetlen bekerülni...
2011. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

10:07

Majd kinövöd. Remélem azt tudod, hogy belőled soha sem lesz katona, ilyen hatalmas intelligenciával? :D Jaj most összetörtem a szíved? Hát szokj hozzá...


Igazából a hadseregünk egyedüli feladata amit képes ellátni, az az, hogy árvíz esetén homokzsákokat pakolnak.

2011. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Előzőnek: én vagyok 10:07

És miből gondolod hogy nem lehetek katona? És miért nézel hülyének?

Tudod a belső komplexusod ha nem tudod legyőzni, azt nem rajtam kell levezetni:)

Szánalmas vagy, már magából a kommentedből látszik, hogy lenézel mindenkit, mert egy ép elméjű ember nem áll szóba veled, mivel látszik rajtad, hogy hülye is vagy, gyenge is vagy...szóval próbálj meg kicsit normális lenni másokkal, így talán szerzel magadnak egy-két barátot, ha nem mást, akkor a pszichológusod. Hajrá, szurkolok, még van esélyed.

2011. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Na akkor idézek tőled, te kis takony ^^

"Aki mocskolja a katonai pályát az bekaphatja."


És azért mondom, hogy nem leszel katona, mert nagyon nagy a túljelentkezés és a stílusodból adódóan az elején kihullanál.

2011. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, vannak hasonló témájő rajzfilmek:

http://www.youtube.com/watch?v=Cok7ie4VZvg&feature=related

és más dolgok, melyek bár nem filmek, de sokkal jobbak az ilyesmihez:

http://www.youtube.com/watch?v=ZKwxs3ueEhg&feature=related

2011. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2011. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!