Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A honvédek mikor mennek dolgozni?

A honvédek mikor mennek dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hánykor kezdődik?
2011. júl. 4. 11:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%

Városi nyeszlett sz@rházik akiknek csak a szájkarate megy ! Ha tenni kellene valamit akkor meg be vannak szarva és az anyjukért sírnak mint a fürdős kurv@'k !MILYEN EMBEREK AZ ILYENEK? SAJÁT HAZÁJUK KATONÁIT LENÉZIK?A KIKÉPZÉS NEM OLYAN PUHÁNY MINT AZT ELGONDOLJÁTOK!

U.I:AKI KÉZITUSÁT AKAR :HOGY SZERZETT OROSZ KIKÉPZÉST? ELVAN TÁJOLVA ,OTT NEM MINDEN JÖTT MENT EMBEREKET SOROZNAK BE! DE ÁLLOK ELÉBE ,HIÁBA VAN NÁLAD KÉS A PUSZTA KÉZZEL 1 MOZDULATBÓL MEGTUDNA ÖLNI EGY MAGYAR KATONA !

2011. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24%

Kedves 19:02!

Bár minden tekintetben-sőt, verbálisan semmilyen szinten sem tudok egyetérteni veled-de azért az előtted szólóknak tudnék javasolni 1 1/2 év sorkatona szolgálatot a 80-as évekből!

A kérdésre válaszolva:5h30 ÉBRESZTŐ, FEL!

2011. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%

ma 19:16

Elnézést kérek mer furcsán fogalmaztam meg ,de első felindulásból írtam azt amit.

Valóban elkél a mai fiatalságnak a katonaság mert ott megtanították hogyan viszonyuljanak a hazához ,rendet és fegyelmet vertek volna a fejükbe.

2011. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Hát ezzel én is egyet értenék. Nem a gép, facebook előtt kéne ülni egész nap meg nem a telefont nyomkodni. Nagyon is jól tennék ha megint kötelező lenne a katonaság. Sok kis 40kilós fiú (akik tehetnek róla) ott megtanulnának sok dolgot. Tiszta szégyen a mai fiatalság...

Az más kérdés, hogy én is csak tizenéves vagyok..:D de sok mindenben különbözök tőlük. Az ember esze megáll

2011. júl. 4. 20:33
 15/22 anonim ***** válasza:

A kérdésre:

Változó.


A hivatalokban általában (!) 08:00 - 16:30 -ig szól a hivatalos munkaidő.

A többi helyen szolgálati beosztástól függő.

12, ill. 24 órás szolgálatokat szerveznek, de a feladat ellátásához és az adott hely szokásaihoz igazodva szervezik a váltásokat.

Minél magasabb szintű egy alakulat, katonai szerveződés, annál későbbi - ÁLTALÁBAN - ez az időpont.

---

Én megmutattam a Kedvesemnek azt, hogy mihez végzek hasonló tevékenységet, - KETTŐ PERCEN BELÜL megkért arra, hogy hagyjam abba, - mert nem bírta idegileg.


Nem kell lenézni a katonákat, - választható ez a hivatás is, - akinek nem szimpatikus ez a pálya, az nem lesz több semelyik - értelmes - ember előtt azáltal, hogy becsmérli őket.

2011. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%

Mi az hogy nem kapunk jó kiképzést?

Na b*szódjatok szájba, valszeg kis gizda p*csök vagytok, akik egész nap kockulnak!

És marha jó színvonalú kiképzés van magyarországon, csak úgy mellékesen mondom.

Elsőnek: talán azért, mert utána nincsenek olyan állapotban fizikálisan, hogy elláthassák a feladatukat!

Seggarcok.

2011. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha hí' a haza!
2011. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
"ne agy isten harcolni egy háborúban." ADJ ISTEN!! Miért, most háború van? :D Azért kell 40 évesen nyugdíjba menni?? A vérünket szívjátok, 40 éves, életerős férfiak. Szégyelljétek magatokat!
2011. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Helló!


Katasztrófák esetén (árvizek,vörösiszap, stb)szeretném tudni, hogy te mi a frászt csináltál? Otthon ültél és hülyeségeket irogattal?


Kérdezd a katonákat, hogy mikor kezdődött a műszakjuk akkor, amikor homokzsákokat hurcoltak egész nap azért, hogy megpróbálják más emberek házait, életműveit megóvni. Sok emberen segítettek. Lehet, hogy majd rajtad is kellene egyszer segíteni...

Persze a honvédség nemcsak ebből áll, de legalább ami szem előtt van - bármelyik állampolgár is megláthatná.

A

2011. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Katasztrófák esetén mindig sokkal több civilt látok, mint katonát. Ezért nem kéne fenntartani egy álhadsereget. 5 percig sem tudnák megvédeni az országot, akkor meg mi a fenének költünk a kevéske pénzből olyan nagyon sokat rá?
2011. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!